Cristiano Ronaldo

i

Autor: AP PHOTO Cristiano Ronaldo

Jest reakcja klubu!

Manchester United reaguje na zachowanie Cristiano Ronaldo! Mamy stanowisko klubu, oficjalnie

2022-11-15 7:18

Cristiano Ronaldo, tuż przed wyjazdem na mistrzostwa świata w Katarze udzielił jednego z najmocniejszych, jak nie najmocniejszego wywiadu w swojej karierze. Napastnik w rozmowie z "The Sun" powiedział o swoim braku szacunku względem trenera "Czerwonych Diabłów", Erika Ten Haga i oskarżył obecnego pracodawcę o wiele nieprzyjemnych rzeczy. Do całej sprawy odnieśli się przedstawiciele klubu z Premier League w specjalnym oświadczeniu.

Cristiano Ronaldo zdecydował się na wyjątkowo gorzki wywiad. Napastnik reprezentacji Portugalii tuż przed wyjazdem na mundial w Katarze zdecydował się na bardzo obszerną rozmowę z "The Sun", gdzie powiedział o swoich bardzo negatywnych odczuciach względem klubu z Old Trafford, a także o braku szacunku do szkoleniowca "Czerwonych Diabłów", Erika Ten Haga. Na wyjątkowo mocne słowa Portugalczyka zareagowali włodarze klubu z Premier League, publikując specjalne oświadczenie.

Cristiano Ronaldo ostro o Manchesterze United. Klub reaguje

Ostatnie miesiące w Manchesterze United nie były dobre dla Cristiano Ronaldo. Portugalczyk większość czasu spędził na ławce rezerwowych i nie zyskał sobie uznania w oczach Erika Ten Haga, który nie chciał desygnować go do gry w najważniejszych spotkaniach "Czerwonych Diabłów". Sytuacja bardzo przygnębiła Ronaldo, który udzielił obszernego wywiadu "The Sun", w którym zaatakował obecnego pracodawcę i holenderskiego szkoleniowca. Na swój komentarz zdecydowali się już przedstawiciele klubu z Old Trafford. 

- Manchester United zwraca uwagę na doniesienia mediów, dotyczące wywiadu udzielonego przez Cristiano Ronaldo. Klub rozważy swoją odpowiedź po ustaleniu wszystkich faktów (...) kupiamy się na przygotowaniach do drugiej połowy sezonu i kontynuowaniu wiary i jedności, budowanej wśród piłkarzy, trenera, całego personelu i naszych kibiców - napisano w komunikacie.

Sonda
Czy Cristiano Ronaldo odejdzie zimą z Manchesteru United?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze