Cristiano Ronaldo

i

Autor: AP Cristiano Ronaldo

Oficjalnie. Cristiano Ronaldo wraca do Manchesteru United, mamy potwierdzenie

2021-08-27 18:19

Cristiano Ronaldo wrócił do Manchesteru United! Portugalczyk, który ostatnimi czasy występował w Juventusie Turyn, zdecydował się na ponowne zameldowanie na Old Trafford. Transfer legendarnego piłkarza został potwierdzony przez media utytułowanego przedstawiciela angielskiej Premier League. Jesteśmy świadkami jednego z największych transferów tego okienka!

Cristiano Ronaldo wraca do Manchesteru United! Oficjalna strona przedstawiciela angielskiej Premier League potwierdziła, że kultowy Portugalczyk zagra po kilku latach przerwy na murawie Old Trafford. Przypomnijmy, że Ronaldo w barwach "Czerwonych Diabłów" występował w latach 2003-2009. W tym okresie wygrał z drużyną m.in. Ligę Mistrzów.

Wszyscy spojrzeli na Linkiewicz. Co ona ma na twarzy? Widok przeraża

Cristiano Ronaldo wraca do Manchesteru United. Transfer stał się faktem

O tym, że Cristiano Ronaldo chce zmienić barwy klubowe, wiadomo było jeszcze przed zakończeniem sezonu 2020/2021. Na decyzję mistrza Europy z 2016 roku miał wpłynąć fakt słabej postawy Turyńczyków w rozgrywkach Champions League. Sondowano możliwość gry zawodnika w Paris Saint-Germain, a także w Sportingu CP, którego to piłkarz jest wychowankiem. W ostatnich dniach, w grze o napastnika pozostawali także najwięksi rywale klubu z Old Trafford - Manchester City. Finaliści tegorocznej edycji Ligi Mistrzów byli w nieustającym kontakcie z piłkarzem i jego otoczeniem, ale w trakcie negocjacji z City, do gry miało włączyć się United, które namówiło gracza na powrót.

Oszałamiające zdjęcie Katarzyny Skworońskiej. Wszystko trafiło do sieci, szczęki zbieraliśmy z podłogi

Kazimierz Węgrzyn po awansie Legii Warszawa do Ligi Europy: Emreli to był strzał w dziesiątkę

Cristiano Ronaldo przywitany na Old Trafford. Mamy komunikat klubu

W oficjalnym komunikacie klubu z Old Trafford przeczytać możemy, że Juventus i Manchester United doszły do porozumienia w sprawie transferu. Zawodnik miał dzisiaj stawić się w Lizbonie, gdzie ponoć przechodził testy medyczne przed podpisaniem umowy.

- Z przyjemnością potwierdzamy, że osiągnęliśmy porozumienie w sprawie transferu Ronaldo pod warunkiem uzgodnienia warunków osobistych, wizowych i medycznych - podał angielski klub.

Najnowsze