Wayne Rooney

i

Autor: PHOTO SEBASTIAN KUCZYNSKI/SE/EAST NEWS Wayne Rooney

nie do wiary

Po zobaczeniu, co stało się z Waynem Rooneyem aż spadliśmy z krzesła! Jest w podobnym wieku do Lewandowskiego, a wygląda...

2023-11-29 16:51

Czas niestety nie oszczędza nikogo, czego doskonałym przykładem są piłkarze, którzy po zakończeniu sportowej kariery niejednokrotnie odpuszczali sobie restrykcyjną dietę i omijali treningi, przez co ich ciała zmieniały się błyskawicznie. Nie inaczej jest w przypadku Wayne'a Rooneya. Jedna z legend Manchesteru Unied oraz reprezentacji Anglii pomimo zaledwie 38 lat wygląda zdecydowanie dojrzalej, niż sugerowałaby to metryka.

Życie największych gwiazd futbolu nie jest usłane różami, chociaż wielu fanom mogłoby się tak wydawać. Trzymanie się diety, mordercze treningi i próba doskonalenia swoich umiejętności oraz formy przez długie lata sprawiają, że wielu piłkarzy po zakończeniu kariery przechodzi na drugą stronę barykady i zaczyna żyć w sposób, którego do tej pory nie miała okazji doświadczyć. To oczywiście odbija się na wyglądzie. Jednym z legendarnych piłkarzy, którzy padli ofiarą zmiany trybu życia jest również Wayne Rooney. 

Wayne Rooney zmienił się nie do poznania! Jest tylko trochę starszy od Lewandowskiego

Legendarny zawodnik Manchesteru United oraz reprezentacji Anglii, a przy okazji jedna z największych ikon futbolu zakończył karierę w wieku 36 lat, w 2021 roku. Już wtedy jednak Anglik średnio przypominał siebie chociażby z czasów gry dla "Czerwonych Diabłów", jednak obecnie wielu fanów futbolu, którzy nie widzieli Rooneya od dawna mieliby problem z rozpoznaniem go. 

Po zobaczeniu, co stało się z Waynem Rooneyem aż spadliśmy z krzesła! Jest w podobnym wieku do Lewandowskiego, a wygląda...

Rooney, który w październiku objął drużynę Birmingham po zakończeniu sportowej kariery zapuścił zdecydowanie gęstszy zarost oraz nieco przybrał na wadze, co szczególnie odbiło się na jego twarzy. Patrząc na legendarnego zawodnika Manchesteru United aż trudno uwierzyć, że jest o kilka miesięcy młodszy od Cristiano Ronaldo oraz zaledwie trzy lata starszy od Roberta Lewandowskiego.

Wayne Rooney

i

Autor: Instagram/ waynerooney screen Wayne Rooney
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze