Chelsea wygrała Klubowe Mistrzostwa Świata

i

Autor: AP PHOTO Chelsea wygrała Klubowe Mistrzostwa Świata

Sankcję nałożone na Romana Abramowicza mogą doprowadzić do rozpadu! Zawodnicy Chelsea gotowi opuścić klub

2022-04-27 17:44

Brytyjskie media twierdzą, że przyszłość Chelsea może nie być kolorowa. Sankcje, które zostały nałożone na Romana Abramowicza z racji agresji Rosjan na Ukrainę mogą odbić się na angielskim klubie. "The Blues" ma opuścić kilku czołowych zawodników, a co za tym idzie klub będzie w poważnych tarapatach.

Kary nałożone na Romana Abramowicza możliwe, że odegrają kluczową rolę dla sympatyków Chelsea. W wyniku sankcji drużyna z Londynu ma ograniczone wypłaty dla piłkarzy, koszty podróży na spotkania wyjazdowe, a przede wszystkim zakaz przeprowadzania transferów oraz rozmów, które dotyczą nowych kontraktów dla piłkarzy. Zawodnicy "The Blues" mogą być niezadowoleni z sytuacji, co może wywołać falę buntu, a na koniec odejścia kluczowych postaci z klubu. Zaraz po tym, jak informację dotyczące Romana Abramowicza zostały opublikowane, trener Chelsea - Thomas Tuchel był łączony z Manchesterem United, jednak Niemiec dementował plotki. Niewykluczone, że sprawa po sezonie będzie zupełnie inna i plotki zamienią się w rzeczywistość.

Okropny cios dla Roberta Lewandowskiego! Legenda futbolu nie wahała się ani chwili, te słowa mogą zaboleć Polaka

Sonda
Czy Chelsea zatrzyma swoich kluczowych zawodników?

W ostatnich dniach Real Madryt poinformował o sprowadzeniu Antonio Ruedigera - obrońcy Chelsea. Możliwe, że w jego ślaby pójdą Jorginho, Andreas Christensen, Cesar Azpilicueta oraz N'Golo Kante. Brytyjski dziennik "The Times" donosi, że atmosfera w szatni Chelsea nie jest najlepsza. Przez nałożone sankcję, brakuję zawodnikom motywacji do gry. "The Blues" po 32 spotkaniach zajmuję trzecie miejsce, mając przewagę pięciu punktów nad niżej plasującym się Arsenalem.

Tak bluzga Jakub Błaszczykowski! Wszystko nagrały kamery, sędzia był w szoku

Jan Tomaszewski: Lewandowski może skończyć jak Messi!
Najnowsze