Piłka nożna, Cody Fisher

i

Autor: Twitter/West Midlands Police Cody Fisher

Błyskawiczna akcja policji

Schwytano morderców piłkarza. Zasztyletowali go w nocnym klubie

2022-12-28 13:47

Dwóch mężczyzn zostało aresztowanych pod zarzutem zamordowania piłkarza, który został zasztyletowany w nocnym klubie 26 grudnia. 23-letni Cody Fisher zginął, gdy napastnicy zadali mu ciosy nożem w nocnym klubie The Crane w Birmingham tuż przed północą w miniony poniedziałek, drugi dzień świąt. Fisher to piłkarz klubu niższej ligi angielskiej.

Policja bardzo szybko wpadła na ślad morderców. Detektywi prowadzący śledztwo aresztowali w środę (28.12) dwóch podejrzanych o dokonanie tego czynu. Okazali się nimi 22-latek, zatrzymany w Birmingham oraz 21-latek, którego ujęto w Londynie. Śledczy przesłuchują schwytanych osobników – poinformowała policja z West Midlands.

Zbigniew Boniek z jasnym przekazem na temat przyszłego selekcjonera. Tylko czy właśnie nie strzelił „samobója”?

Ian Ingram z wydziału zabójstw powiedział: – Robimy spore postępy w dochodzeniu i mamy już coraz lepszy obraz tego, co się wydarzyło. Jesteśmy też niezwykle zadowoleni z reakcji opinii publicznej, otrzymaliśmy już wiele relacji świadków i zdjęć, które pomogą w dochodzeniu – dodał, apelując o kolejne informacje mogące rzucić światło na tragiczny incydent.

– Rodzina i przyjaciele Cody'ego Fishera są zdruzgotani tym, co się stało, a my będziemy nadal pracować, aby udzielić im wyjaśnień – podkreślił detektyw.

Polak czy obcokrajowiec u steru kadry? Jerzy Engel nie ma wątpliwości, wytacza ciężkie działa

Cody Lee Fisher w wrześniu 2022 roku skończył 23 lata, był piłkarzem występującego w półprofesjonalnej lidze klubu Stratford Town, grał na pozycji lewego obrońcy. Został ugodzony nożem na parkiecie tanecznym klubu The Crane tuż przed północą 26 grudnia. Policja wszczęła śledztwo, w którym miała między innymi do dyspozycji nagrania z kamer monitoringu.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze