Sławny piłkarz przeszedł NIESAMOWITĄ przemianę! Był memem i POŚMIEWISKIEM, dziś wielu może mu ZAZDROŚCIĆ

2021-02-23 13:53 ŁOLI
Adebayo Akinfenwa
Autor: Instagram/ realakinfenwa Adebayo Akinfenwa

Piłkarze nie muszą być najlepsi, aby cieszyć się dużą popularnością i rozpoznawalnością. Niekiedy o ich sławie może przesądzić mniejszy lub większy szczegół. W przypadku Adebayo Akinfenwy ten szczegół był zdecydowanie większy. Zawodnik reprezentujący barwy Wycombe Wanderers zwrócił uwagę fanów swoją sylwetką, przez co dla wielu był pośmiewiskiem. Teraz jednak Anglik może pochwalić się efektami ciężkiej pracy, co prezentuje się świetnie.

O ile zawodnicy, którzy grają w niższych ligach nie mogą pochwalić się aż taką popularnością jak ich koledzy z największych i najbardziej rozpoznawalnych klubów, to Adebayo Akinfenwa może być uznawany za wyjątek. Jego ekipa Wycombe Wanderers jeszcze do niedawna toczyła boje w League One, czyli trzeciej klasie rozgrywkowej, a obecnie występuje w Championship, czyli na zapleczu pierwszej ligi angielskiej. To jednak nie przeszkodziło angielskiemu napastnikowi w zdobyciu dużej popularności. Akinfenwa przyciągnął uwagę kibiców swoją... tuszą. Anglik na tle kolegów z drużyny i rywali wydawał się po prostu ogromny, co dla wielu stało się powodem do żartów, czy nawet kpin. Napastnik Wycombe pokazał jednak fanom, że jego sylwetka nie powinna być powodem do żartów. 

CZYTAJ TAKŻE: Szykuje się WIELKIE stracie w FAME MMA?! Popek wskazał z kim chce walczyć po Kizo. Odpowiedź była BŁYSKAWICZNA

O ile jeszcze niedawno Anglik w koszulce swojej drużyny wyglądał, jakby nie dbał o swoje ciało i to, jak wygląda, teraz wielu kibiców i zawodników może zazdrościć mu tego, jak prezentuje się zawodnik. Jego ostatnie zdjęcia cieszą się bardzo dużą popularnością i trudno się dziwić. Jedno z nich możecie zobaczyć poniżej. 

Zobacz także: Tak wyglądają rodzice Mariusza Pudzianowskiego

Zawodnik opublikował na swoim Instagramie zdjęcie zrobione podczas jednego z jego treningów. Piłkarz, który jeszcze kilka miesięcy temu wyglądał jak wielki i zaniedbany sportowiec, teraz prezentuje się bardziej jak profesjonalista i kulturysta. - Jestem zwykłym człowiekiem ze zwykłym celem, którym jest dążenie do perfekcji. Najlepsze widoki są po najwyższej wspinaczce - napisał Akinfenwa w sieci. Anglik skończy w maju 39 lat i uczciwie trzeba przyznać, że takiej sylwetki pozazdrościć może mu wielu rówieśników. 

Sprawdź: Ikona MMA oskarżona o PEDOFILIĘ! Szokujące doniesienia, zawodnik usłyszał zarzuty

Najnowsze