Wpadka na antenie BBC podczas Pucharu Anglii

i

Autor: Zrzut ekranu/Twitter/Oghenerie_jnr Wpadka na antenie BBC podczas Pucharu Anglii

To stało się naprawdę

Szokujące sceny na antenie publicznej telewizji w trakcie meczu. Kibice nagle usłyszeli dźwięki z filmu dla dorosłych, wielka wpadka

2023-01-18 18:56

Wielka wpadka na antenie publicznego nadawcy! Kibice zainteresowani meczem nagle stali się świadkami szokujących scen i usłyszeli dźwięki z filmu dla dorosłych. Do wszystkiego doszło w związku z wtorkowym meczem Pucharu Anglii: Wolverhampton - Liverpool. W trakcie studia "BBC" legendarny Gary Lineker wraz z gośćmi i widzami został zaskoczony erotycznymi odgłosami.

Wtorkowy hit FA Cup nie dostarczył większych emocji. Faworyzowany Liverpool wyeliminował na wyjeździe Wolverhampton po zwycięstwie 1:0. Kwestię wyniku ustalił już w 13. minucie Harvey Elliott. Drużyna Juergena Kloppa zrehabilitowała się po pierwotnym remisie 2:2 na Anfield z 7 stycznia, w związku z którym potrzebna była powtórka meczu, by wyłonić zwycięzcę. "The Reds" awansowali do 1/16 finału krajowego pucharu, ale po spotkaniu zdecydowanie głośniej zrobiło się o telewizyjnej wpadce na antenie "BBC One".

Wielka wpadka na antenie BBC w trakcie meczu. Kibice nagle usłyszeli dźwięki z filmu dla dorosłych

W trakcie meczowego studia, prowadzonego przez Gary'ego Linekera, nagle wybrzmiały dźwięki z filmu dla dorosłych. Mocno utrudniły one wypowiedź legendarnego angielskiego piłkarza, ale równocześnie go rozbawiły. Strzelec hat-tricka w meczu z Polską na MŚ 1986 nie dał się wytrącić z rytmu i dzielnie kontynuował prowadzenie studia. Połączył się z komentującym to spotkanie Alanem Shearerem i spontanicznie nawiązywał do nieplanowanych scen.

- U nas w studiu jest przyjemnie [w oryginale "toasty" - red.] i trochę głośno. Najwyraźniej ktoś wysyła coś komuś na telefon - powiedział na wstępie łączenia z Shearerem. - Gol Harveya Elliota był uniesieniem, ale nie jedynym, które mieliśmy tej nocy - rzucił później. Całe zamieszanie wywołał telefon przymocowany do oparcia jednego z krzeseł w studiu, co po wszystkim Lineker pokazał w mediach społecznościowych. Na wpadkę zareagowało już "BBC", wydając oświadczenie. Publiczny brytyjski nadawca przeprosił urażonych kibiców i zapowiedział rozpatrzenie tej sprawy.

Sonda
Czy Liverpool sięgnie w tym roku po mistrzostwo Anglii?
Jan Tomaszewski wybiera nowego selekcjonera reprezentacji Polski
Najnowsze