Mason Greenwood pobił i próbował zgwałcić dziewczynę

i

Autor: CyfraSport / Instagram Mason Greenwood pobił i próbował zgwałcić dziewczynę

Szokujące zapisy rozmowy piłkarza Manchesteru United! Za to może trafić do więzienia

2022-02-02 19:24

Anglia żyje sprawą Masona Greenwooda. Młody zawodnik (wciąż) Manchesteru United w środę opuścił areszt. Wpłacił kaucję. Na tym jednak nie koniec, bowiem w internecie można zobaczyć zdjęcia i filmy, z których wynika, że znęca się nad swoja partnerką Harriet Robson. Przemoc, próby gwałtu, znęcanie się psychiczne. Młody napastnik ma kłopoty. Traci kontrakty, odwrócił się od niego klub, zaraz może stracić wolność.

Sprawa nabrała tempa pod koniec ubiegłego tygodnia. Wtedy do internetu trafiły zdjęcia i filmy, z których można wywnioskować, że 20-letni piłkarz bił, zastraszał, obrażał, znęcał się psychicznie, a nawet groził śmiercią swojej partnerce – Harriet Robson. Wyrok w sądzie jeszcze nie zapadł, ale wiele wskazuje na to, że przyszłość piłkarza nie rysuje się kolorowych barwach, a na pewno nie w czerwonych, bowiem Manchester United zdecydował się nie wspierać Greenwooda i wycofał zewsząd jego wizerunek.

Oficjalnie! Rosjanie przekładają miejsce meczu z Polską, mamy komunikat

Jan Tomaszewski masakruje PZPN! Mówi o donoszeniu, porównania do papieża | Futbologia

Opublikowane materiały pogrążają napastnika „Czerwonych Diabłów”. Z zapisów nagrań można wywnioskować, że Greenwood nie traktował Harriet dobrze i mógł uciec się do haniebnych czynów.

Greenwood: Harriet, rozłóż je... nogi. Rozkładaj nogi! Robson: Nie! Nie chcę się kochać. Greenwood: Mam gdzieś, czego chcesz. Robson: Mason! Greenwood: Zamknij się!

Czesław Michniewicz podjął decyzję w sprawie Matty'ego Casha! Te słowa nie pozostawiają złudzeń

Piłkarz został aresztowany, Manchester United odsunął go od treningów i meczów. Pomocy prawnej w trakcie procesu od klubu z Old Trafford nie dostanie. Jeśli okaże się winny – MU rozwiąże z nim kontrakt, oczywiście z jego winy. Nie ma go również w grze FIFA22, możliwe, że jest jeszcze w trybie FUT, a to sprawia, że cena jego karty… wzrasta. Nike też nie będzie chciało współpracować z piłkarzem, jeśli okaże się winny.

Co ciekawe, i w tych czasach mające na znaczeniu, Greenwood stracił poważnych kolegów na Instagramie: Paula Pogbę i Cristiano Ronaldo.  Co jeszcze ciekawsze, ponownie do znajomych na Instagramie dodała go… Robson i Marcus Rashford.

Osłabienia w Legii Warszawa. Chorwacki klub wykupi niesfornego napastnika

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze