Tak Ronaldo będzie mieszkać w Manchesterze. O takiej chacie marzy każdy

2021-09-08 14:15
Tak będzie mieszkał Cristiano Ronaldo
Autor: East News

Cristiano Ronaldo po dwunastu latach wrócił do Manchesteru United. Nie zamieszka jednak w tym samym miejscu, co kiedyś. Jego poprzednia willa została sprzedana za ponad 3 mln funtów. Teraz osiedlił się na pograniczu dzielnic Wimslow, Alderley Edge i Prestbury, w miejscu, gdzie mieszkają sami multimilionerzy – w tym inne gwiazdy MU, ale również Manchesteru City. Piłkarz musi jednak uważać na włamywaczy!

Klub już ostrzegł Portugalczyka, że ten tzw. Osiedlowy Złoty Trójkąt to ulubiony region grupek zajmujących się ograbianiem bogaczy. „Potrafią obserwować dom tygodniami, zanim w ogóle zdecydują się splądrować. To specjaliści - zaznaczają dziennikarze Daily Mail. „CR7” trzyma rękę na pulsie. Ponoć już wynajął specjalną agencję ochrony (w jej skład wchodzą m.in. byli żołnierze i policjanci od zadań specjalnych!), która będzie bez przerwy strzec posiadłości.

Pojawił się tajemniczy wpis o zakończeniu kariery przez Lewandowskiego. Kibice przerażeni, niepotrzebne nerwy

Niecały rok temu włamywacze wtargnęli do wartej 7 mln funtów posiadłości piłkarza w jego rodzinnym Funchal. Wtedy złodzieje, zresztą szybko złapani, zdecydowali się wziąć tylko kilka kosztowności i… koszulkę z autografem.

Nowa posiadłość piłkarza ma być w każdej sekundzie chroniona przez sześcioosobowy patrol. Zawiera siedem sypialń (jedna z pięknym widokiem na ogród), sześć łazienek, jest też specjalne miejsce do odnowy biologicznej i relaksu. CR7 może również liczyć na najnowocześniejszy sprzęt do ćwiczeń i na wszystkie możliwe luksusy i udogodnienia. O takim miejscu do życia marzy każdy, ale jest to też łakomy kąsek dla włamywaczy...

Cristiano Ronaldo wydał mamie stanowczy zakaz. Nie może tego robić, straszne słowa

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze