To był NAJSŁODSZY intruz piłkarski na świecie. Emocjonujący mecz przerwała ALPAKA [WIDEO]

2020-09-22 7:35 JWa
Alpaka przerwała mecz w Anglii
Autor: Twitter / PA Alpaka przerwała mecz w Anglii

Mecze piłkarskie dość często przerywane są przez intruzów. Mówimy tu szczególnie o spotkaniach najwyższej rangi, podczas których na placu gry pojawiają się nadzy fani z trybun. Tzw. "pitch invadersi" kochają, gdy jest o nich głośno. Z podobnego założenia wyszedł prawdopodobnie przesłodki futrzak. Jedno ze spotkań w Anglii zostało przerwane z powodu... alpaki na boisku!

Do wyjątkowo niecodziennej sytuacji doszło w trakcie meczu w hrabstwie West Yorkshire między Carlton Athletic a Ilkley Town. W pewnym momencie piłkarze stanęli jak wryci i nie wiedzieli co mają właściwie zrobić. Na murawie pojawiła się bowiem... alpaka! Niecodzienny gość na boisku wywołał ogromne poruszenie i nic dziwnego, że nikt nie wiedział jak się zachować. Do tej pory na świecie nie było prawdopodobnie podobnych scen. Na szczęście niesforny zwierzak nie okazał zainteresowania wspólnym występem z zawodnikami.

Reprezentant Polski W SZPITALU! Nagle upadł na ziemię, koledzy zastygli w PRZERAŻENIU

Po dwudziestu minutach rywalizacja została wznowiona. Tymczasem Oscar, bo tak nazywa się niesforna alpaka, wrócił na farmę, z której wcześniej czmychnął na stadion. Sam był niezwykle zakłopotany, gdy po pokonaniu szerokości boiska, natknął się na ścianę w postaci trenerów i zawodników rezerwowych za linią boczną.

FAME MMA: Marta Linkiewicz ŚWIECI GOŁĄ PUPĄ! Nie założyła zupełnie NICZEGO [ZDJĘCIE]

Zgodnie z przewidywaniami, angielscy kibice mieli spory ubaw, gdy zobaczyli niecodzienne nagranie na Twitterze. "Założę się, że alpaki kochają piłkę nożną!" - napisał jeden z fanów futbolu. "Nie bez powodu West Yorkshire jest nazywany Peru Anglii" - zauważył kolejny.

Eksperci MIAŻDŻĄ piłkarzy reprezentacji! Niektórzy mogą być WKURZENI | Super Sport

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze