Reprezentant Polski W SZPITALU! Nagle upadł na ziemię, koledzy zastygli w PRZERAŻENIU

2020-09-21 21:44 MD
Patryk Dziczek
Autor: Cyfrasport Patryk Dziczek

Wielkiego strachu najadł się młodzieżowy reprezentant Polski, Patryk Dziczek, podczas treningu swojego klubu - drugoligowej włoskiej Salernitany. Jak relacjonuje portal TuttoSalernitana.com, zawodnik nagle podczas zajęć upadł na ziemię, a w drużynie momentalnie zapadło przerażenie. Gracza odwieziono do szpitala, gdzie zostanie przebadany także pod kątem problemów z sercem.

Dziczek postanowił opuścić Polskę w ubiegłym roku i podpisał kontrakt z jednym z najlepszych włoskich klubów - Lazio. Z tym że tam o grę miałby bardzo trudno, wobec czego momentalnie trafił na wypożyczenie do drugiej ekipy właściciela rzymian, Claudio Lotito - Salernitany Calcio. Po dobrym sezonie na zapleczu Serie A, w sezonie 2020/2021 piłkarz dalej ma kontynuować tam swój proces rozwoju walcząc o formę, która pozwoli mu na zaistnienie w Wielkim Mieście.

DRAMAT Arkadiusza Milika coraz bliżej! Rok bez gry przed Euro?!

Ale niestety - na drodze gracza pojawił się spory problem, zdrowotny. Jak podaje serwis "TuttoSalernitana.it", nagle podczas treningu Dziczek upadł na ziemię, bez kontaktu z przeciwnikiem, a reszta drużyny momentalnie zastygła w przerażeniu. Na pomoc rzucił się personel medyczny i zawodnik szybko został przetransportowany do szpitala. Póki co nie wiadomo, co dokładnie mogło przydarzyć się pomocnikowi, ale zostanie on przebadany również pod kątem kardiologicznym.

Na szczęście włoski serwis zaznacza, że wydaje się, iż Dziczek nie ma problemów z sercem. Pełen obraz sytuacji pojawi się jednak dopiero po szeregu badań, które czekają zawodnika. Polskim kibicom, a także fanom Salernitany, pozostaje trzymać kciuki, że skończy się wyłącznie na strachu.

Robert Lewandowski zarabia ogromne pieniądze na FIKUŚNYCH TAŃCACH | Futbologia

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze