Cristiano Ronaldo

i

Autor: AP PHOTO/IAN WALTON Cristiano Ronaldo

klamka zapadła

Trener Manchesteru United podjął decyzję, co dalej z Cristiano Ronaldo! Przełomowe wieści w sprawie Portugalczyka

2022-10-04 13:31

Odkąd trener Erik ten Hag pojawił się na Old Trafford, Cristiano Ronaldo nie ma łatwego życia i większość spotkań musi oglądać z ławki rezerwowych, bowiem nowy szkoleniowiec "Czerwonych Diabłów" ma inny pomysł na poukładanie swojej ekipy. Teraz z kolei Holender miał podjąć decyzję, co dalej z Cristiano Ronaldo. Fani Portugalczyka mogą być zaskoczeni.

Cristiano Ronaldo od lat uwielbia być w centrum uwagi i w każdej drużynie, w której się pojawił, to on grał pierwsze skrzypce i był największą gwiazdą, wokół której budowano zespoły. Teraz jednak 37-letni Portugalczyk jest daleki od takiej sytuacji, a w Manchesterze United prowadzonym przez trenera Erika ten Haga jest jedynie rezerwowym. To również miało wpłynąć na pogorszenie się stanu psychicznego Cristiano Ronaldo. Teraz z kolei pojawiły się informacje na temat przyszłości Ronaldo na Old Trafford.

Przełomowe wieści w sprawie przyszłości Cristiano Ronaldo! Trener Manchesteru United zdecydował

Jak donosi "The Telegraph", holenderski szkoleniowiec nie ma zamiaru zatrzymywać Portugalczyka, jeśli ten zechciałby odejść z klubu. Jeszcze podczas niedawno zakończonego, letniego okna transferowego wydawało się, że "CR7" opuści "Czerwone Diabły", jednak żaden z zainteresowanych klubów ostatecznie nie doszedł z zawodnikiem do porozumienia. Słaba pozycja na Old Trafford może jednak obniżyć jego wymagania finansowe. 

Trener Manchesteru United podjął decyzję, co dalej z Cristiano Ronaldo! Przełomowe wieści w sprawie Portugalczyka

W obecnym sezonie 2022/23, Cristiano Ronaldo pojawił się na murawie w zaledwie ośmiu meczach, z czego w sześciu w Premier League. To przełożyło się jednak na zaledwie 378 minut na placu gry i zaledwie jednej bramce - zdobytej w Lidze Europy. Największą ujmą dla Ronaldo bez dwóch zdań jest fakt, że podczas ostatnich derbów Manchesteru nie podniósł się nawet z ławki. 

Sonda
Czy Cristiano Ronaldo powinien zostać w Manchesterze United?
PKO Ekstraklasa Raport odcinek 7
Najnowsze