Typy i kursy. Łukasz Fabiański przekreśli marzenia „Czerwonych Diabłów” o Lidze Mistrzów? [TYPY BUKMACHERSKIE]

2022-01-19 18:35
Łukasz Fabiański
Autor: Cyfra Sport Łukasz Fabiański

Man Utd – West Ham typy i kursy. Choć do końca sezonu zostało jeszcze wiele spotkań, już dziś można powiedzieć, że sytuacja Manchesteru United nie jest zbyt wesoła. „Czerwone Diabły” są poza strefą Ligi Mistrzów, a chimeryczna forma sprawia, że ciężko wieszczyć ich rychłe odrodzenie. Zdecydowanie bliżej zajęcia czwartej lokaty na koniec sezonu jest z kolei najbliższy rywal zespołu z Old Trafford – West Ham. Czy wg TOTALbet Łukasz Fabiański i jego koledzy mają szansę wywieźć z Manchesteru komplet punktów i jeszcze mocniej skomplikować sytuację podopiecznych Ralfa Rangnicka? Man Utd – West Ham typy bukmacherskie.

Obecny sezon ciężko uznać w wykonaniu Manchesteru United za udany. Najgorsze dla fanów „Czerwonych Diabłów” z pewnością jest to, że zmiana trenera – Ole Gunnara Solskjaera zastąpił na stanowisku Ralf Rangnick – nie przyniosła oczekiwanego progresu w grze. Jedynym tak naprawdę wymiernym pozytywem jest awans zespołu z czerwonej części Manchesteru do 1/8 finału Ligi Mistrzów. W lidze zespół prowadzony obecnie przez niemieckiego szkoleniowca zajmuje jednak dopiero 7. miejsce, które z pewnością nikogo związanego z klubem nie zadowala. United mają bowiem do rozegrania dwa zaległe mecze, ale np. znajdujący się nad nimi Tottenham ma aż cztery takie zaległości! Jeśli zatem „Czerwone Diabły” marzą o grze w kolejnej edycji Ligi Mistrzów, muszą zacząć seryjnie wygrywać mecze. Idealna okazja nadarzy się już w sobotę, gdy na Old Trafford zamelduje się inna z drużyn walczących o zajęcie na koniec sezonu czwartego miejsca – West Ham United. Pomimo niższego miejsca w tabeli, faworytem tego starcia będą wg TOTALbet gospodarze.

Goście z Londyny pokazali już jednak w tym sezonie, że na Old Trafford grać potrafią. We wrześniu ubiegłego roku po golu Manuela Lanziniego „Młoty” wygrały tu 1:0 w spotkaniu Pucharu Ligi Angielskiej, eliminując tym samym swojego najbliższego rywala z rozgrywek. Teraz podopiecznych Davida Moyesa z pewnością czeka cięższe zadanie, ale także w rozgrywkach ligowych West Ham pokazywał już, że lubi grać przeciwko teoretycznie mocniejszym zespołom. Tak było chociażby w spotkaniach przeciwko Leicester City (4:2), Liverpoolowi (3:2) czy Chelsea (3:2). Łukasza Fabiańskiego i jego kolegów na pewno stać na sprawienie kolejnej niespodzianki, która przybliżyłaby ich do osiągnięcia wymarzonego celu, jakim jest gra w kolejnej edycji Ligi Mistrzów. Aktualnie „Młoty” zajmują czwarte miejsce w tabeli – premiowane grą w LM – ale ich sytuacja jest bardziej skomplikowana niż mogłoby się wydawać. Podopieczni Moyesa nie mają bowiem żadnej zaległości do odrobienia, co oznacza, że w skrajnie pesymistycznym scenariuszu mogą spaść nawet na 9. miejsce! W stolicy nikt jednak nie dopuszcza tego do świadomości, a celem są trzy punkty w sobotnim starciu na Old Trafford. Faworytem wg TOTALbet będą jednak gospodarze – kurs na zwycięstwo „Czerwonych Diabłów” wynosi bowiem 1.92, „Młotów” natomiast 3.80.

Sonda
Manchester United vs West Ham - kto wygra?

Kursy TOTALbet:

  • Wynik meczu:

Man Utd – 1.92                remis – 3.75                      West Ham – 3.80

  • Podwójna szansa:

1/X – 1.28                          1/2 – 1.28                          X/2 – 1.87

  • Man Utd strzeli gola:

tak – 1.16                          nie – 4.70

  • West Ham strzeli gola:

tak – 1.37                          nie – 2.85

  • Total – suma goli w meczu:

poniżej 0.5 – 10.00                         powyżej 0.5 – 1.04

poniżej 1.5 – 4.10                           powyżej 1.5 – 1.23

poniżej 2.5 – 2.10                           powyżej 2.5 – 1.72

poniżej 3.5 – 1.43                           powyżej 3.5 – 2.80

poniżej 4.5 – 1.16                           powyżej 4.5 – 5.20

poniżej 5.5 – 1.04                           powyżej 5.5 – 10.00

Podane kursy mogą ulec zmianie.

Pełna oferta dotycząca meczu Manchester United – West Ham United dostępna jest W TYM MIEJSCU

Artykuł sponsorowany przez TOTALbet. TOTALbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze