Matty Cash

i

Autor: Cyfra Sport Matty Cash

Wielki gest Matty'ego Casha! Wystarczyło, że przeczytał kilka słów. Musiał zareagować

2021-11-22 12:54

Od kilku tygodni w Polsce jest o Mattym Cashu bardzo głośno. Świeżo upieczony reprezentant Polski zapisał się już w sercach fanów "Biało-czerwonych", nawet jeśli są za nim tylko dwa pojedynki z orzełkiem na piersi i to bez większej historii. Tymczasem lewy obrońca postanowił popisać się teraz wielką klasą poza boiskiem, co wzmogło pochlebne głosy w jego kierunku.

Matty Cash długo pukał do bram reprezentacji Polski, aż w końcu dostał się do kadry. Selekcjoner Paulo Sousa najpierw wpuścił zawodnika w drugiej połowie wygranego 4:1 meczu z Andorą, później natomiast dał mu zadebiutować od pierwszych minut w starciu z Węgrami na PGE Narodowym. Potyczki te z pewnością nie przyniosły większej historii. Wszyscy związani z drużyną narodową myślą już jednak o marcowych barażach o awans do mistrzostw świata.

ZOBACZ TEŻ: Paulo Sousa bije się w pierś! Selekcjoner Polski szczerze o absencji Lewandowskiego

Tymczasem Cash wrócił do gry w barwach swojego klubu - Aston Villi. Ekipa z Birmingham w sobotę wygrała 2:0 na własnym terenie z Brighton. Jeden z kibiców bardzo chciał otrzymać po końcowym gwizdku trykot zawodnika. Gracz nie zauważył jednak donośnego wzywania z trybun. Fan postanowił zatem poszukać szczęścia za pomocą Twittera i... dotarł do zawodnika! Cash obiecał, że po otrzymaniu adresu wyśle podpisaną koszulkę.

Zachowanie piłkarza wzbudziło wielkie uznanie wśród pozostałych sympatyków. Sam zawodnik mógł dodatkowo cieszyć się z wygranej swojej drużyny w starciu Premier League, co dodatkowo wzmogło pozytywną aurę oprócz całego wydarzenia. Wszystkim fanom reprezentacji Polski pozostaje natomiast poczekać jeszcze kilka miesięcy i przekonać się, czy Cash pomoże awansował zespołowi na mistrzostwa świata w Katarze.

30-lecie Super Expressu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze