Jan Bednarek

i

Autor: East News Jan Bednarek

Wpadka kadrowicza w Anglii. Zawinił przy golu dla Chelsea [WIDEO]

2020-10-17 21:45

Jest kluczowym piłkarzem reprezentacji Polski, gdzie tworzy duet środkowych obrońców z Kamilem Glikiem. Od trzech lat Jan Bednarek jest podporą Southampton, gdzie zbiera bardzo pozytywne noty. Jednak tym razem spisał się słabiej. Niestety, nasz obrońca meczu z Chelsea Londyn (3:3) w Premier League nie będzie mile wspominał. Chodzi o zachowanie przy drugiej bramce dla londyńskiej drużyny. Na szczęście dla niego ekipa "Świętych" wywiozła z Londynu punkt. A o wszystkim zadecydował gol w ostatniej minucie.

Wydawało się, że Chelsea łatwo poradzi sobie z Southampton. Po kwadransie gospodarze prowadzili 1:0 po golu Timo Wernera, któremu na polu karnym nie zdołał przeszkodzić żaden z graczy gości. Po półgodzinie było już było 2:0 i znów w roli głównej wystąpił reprezentant Niemiec. Wyprzedził Jana Bednarka, następnie przerzucił piłkę nad bramkarzem i z łatwością trafił do siatki. Trzeba powiedzieć, że przy wyniku 2:2 odpowiedź londyńskiej drużyny była błyskawiczna. Tym razem błysnął nie Werner, ale jego rodak Kai Havertz. Tyle, że później ekipa "Świętych" doprowadziła do wyrównania. Chelsea wygraną straciła w ostatniej chwili. Po 5. kolejkach Chelsea jest na szóstym miejscu, a Southampton zajmuje jedenastą pozycję. 

Rozczarował w kadrze, nie zawiódł w Rosji. Krychowiak przesądził o wygranej [WIDEO]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze