nie mogła się tego doczekać

Anna Lewandowska pokazała się bez stanika! Żona Roberta Lewandowskiego nie mogła się tego doczekać, tak rozpoczęła wakacje

2023-06-08 21:11

Zanim Robert Lewandowski dołączył do Barcelony latem tamtego roku, kapitan reprezentacji Polski oraz jego rodzina spędzali czas na Majorce. Miejsce to bez dwóch zdań przypadło do gustu jego żonie Annie, która regularnie chwaliła się zdjęciami z hiszpańskiej wyspy. Gdy Lewandowski zakończył sezon LaLiga, rodzina piłkarza mogła wrócić na Majorkę, co Anna Lewandowska skomentowała serią zdjęć, wracając do ubiegłorocznych wspomnień. Na jednym z nich odpoczywa ona w basenie, pływając na pontonie bez górnej części stroju kąpielowego.

Od kiedy Robert Lewandowski przeniósł się z Bayernu Monachium do Barcelony, rodzina kapitana reprezentacji Polski przez cały rok może korzystać z uroków tamtejszej pogody oraz pięknego słońca, którego na Półwyspie Iberyjskim nie brakuje. Większe wrażenie od stolicy Katalonii, na Annie Lewandowskiej zrobiła jednak Majorka, na której trenerka fitness i bizneswoman spędziła kilka tygodni, zanim Lewandowski oficjalnie został zawodnikiem Barcelony. I teraz Anna Lewandowska znów może cieszyć się tamtym miejscem, co postanowiła pokazać w wyjątkowy sposób. 

Anna Lewandowska pokazała się bez stanika. Tak rozpoczęła wakacje, nie mogła się doczekać tej chwili

Na swoim profilu na Instagramie Anna Lewandowska opublikowała serię zdjęć, które wykonane zostały na jej ukochanej Majorce. Pod postem dodała, że wreszcie wróciła do miejsca, które uwielbia. Internauci, którzy śledzą Annę Lewandowską w sieci mogli zobaczyć tam m.in. widoki rozciągające się z wyspy, czy kolejne zdjęcia małżonki kapitana reprezentacji Polski. Na jednym z nich, ta korzysta z basenu, leżąc na pontonie bez górnej części swojego stroju kąpielowego. Zobaczcie sami, zaglądając do galerii zdjęć poniżej!

Sonda
Czy obserwujesz Annę Lewandowską w mediach społecznościowych?
Listen on Spreaker.
Najnowsze