Robert Lewandowski, Anna Lewandowska, Lewandowscy, rodzina Lewandowskich

i

Autor: Instagram/Anna Lewandowska Rodzina Lewandowskich w Monachium

Szczere wyznanie

Anna Lewandowska nie ukrywała strachu o córki. Tego boi się najbardziej, ma przede wszystkim jedno życzenie

2022-10-26 9:54

Anna Lewandowska z pewnością nie może narzekać na swoje życie – zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym odnosi duże sukcesy, miesza wraz z rodziną w słonecznej Hiszpanii i spełnia się na wielu płaszczyznach. Nikt nie jest jednak wolny od wątpliwości i tak jest także w tym przypadku. Anna Lewandowska w rozmowie z „Faktem” ujawniła czego najbardziej się boi i nie jest żadnym zaskoczeniem, że wiąże się to z jej córkami.

Anna Lewandowska może być wzorem do naśladowania dla wielu kobiet – nie chciała być kojarzona jedynie jako żona popularnego piłkarza, ale pracować także na własne sukces, co jej się udaje. Oprócz spełniania się w sferze biznesowej, Anna Lewandowska jest także szczęśliwą mamą dwóch córek, Klary i Laury. Choć szczęśliwa, żona Roberta Lewandowskiego także ma swoje troski, obawy i marzenia, a dotyczą one przede wszystkim właśnie rodziny i wychowania córek, o czym Lewandowska opowiedziała w rozmowie z „Faktem”.

Anna Lewandowska otwarcie o strachu i marzeniach. Chodzi o jej córki

Przy tak wielu zajęciach wychowanie córek jest dla Anny Lewandowskiej dużym wyzwaniem. Nie raz podkreślała ona, jak ważna jest dla niej rodzina i z jakimi problemami musi mierzyć się niemal codziennie, aby zapewnić swoim córkom bezpieczną przyszłość. W rozmowie z „Faktem” Anna Lewandowska znów zaznaczyła, że jej największe obawy, ale też i marzenia, dotyczą właśnie jej córek.

 – Moim największym marzeniem jest to, żeby moje córki wyrosły na wspaniałe kobiety. Żeby spotykały na swojej drodze dobrych ludzi, bo o to się najbardziej boję. To jest moje największe marzenie – powiedziała Anna Lewandowska, która często różnymi przemyśleniami na temat macierzyństwa dzieli się także w mediach społecznościowych, gdzie może poznać także opinię swoich fanów. Wcześniej żona Roberta Lewandowskiego ujawniła m.in. jak dużym wyzwaniem była dla niej przeprowadzka czy pierwszy dzień Klary w hiszpańskim przedszkolu.

Zegarek Roberta Lewandowskiego hitem gali Złotej Piłki. Więcej w galerii poniżej:

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze