Anna Lewandowska z córkami

i

Autor: Instagram/ @annalewandowskahpba Anna Lewandowska z córkami - Klarą i Laurą.

emocjonalny wpis Lewandowskiej

Wzruszające słowa Anny Lewandowskiej po odebraniu ważnego wyróżnienia. Wylała niejedną łzę, wspomniała o macierzyństwie i wojnie

2022-10-23 10:08

Anna Lewandowska oprócz prowadzenia wielu różnych biznesów stara się angażować także w różne akcje społeczne i charytatywne. Jej starania w pomaganiu innym właśnie zostały docenione, a znana trenerka została wyróżniona Gwiazdą Dobroczynności. We wzruszającym wpisie w mediach społecznościowych Anna Lewandowska podziękowała za wyróżnienie. Podkreśliła, jak ważne jest dla niej pomaganie innym choćby w obliczu trwającej wojny w Ukrainie.

Anna Lewandowska wraz ze swoim mężem Robertem Lewandowskim dorobili się niemałego majątku. Para zdaje sobie sprawę, że może pomagać innym w bardzo wymierny sposób, nie tylko propagując różne społeczne akcje, ale także przekazując konkretne sumy pieniędzy. Nierzadko nie jest jednak o tym bardzo głośno, a warto pamiętać, że m.in. na początku pandemii para przekazała sporą kwotę na walkę z jej skutkami. Na początku tego roku pojawił się nowy kryzys – wojna w Ukrainie – i wówczas też szybko można było dostrzec, że najpopularniejsza polska para aktywnie wspiera walczących o swoją wolność sąsiadów Polski. Teraz za swoją działalność na tę rzecz wyróżniona została Anna Lewandowska.

Lewandowska wyróżniona za pomoc dzieciom

Otrzymaniem Gwiazdy Dobroczynności żona Roberta Lewandowskiego pochwaliła się na Instagramie. Od razu też wyjaśniła, co sprawiło, że zaangażowała się w pomoc. Wspomniała m.in. o macierzyństwie. – Dziękuję za statuetkę Gwiazdy Dobroczynności?. Gdy zaczęła się wojna z przerażeniem obserwowałam wydarzenia o których donosiły media. Na wszystko patrzyłam przez pryzmat bycia mamą, więc niejednokrotnie z oczu płynęły mi łzy... – zaczęła Anna Lewandowska.

 – Nie potrafię być obojętna na ludzką krzywdę i cieszę się, że ludzie z którymi pracuję także. Dzięki ich zaangażowaniu udało nam się zorganizować szybką pomoc dla Ukrainy, w tym także dla tamtejszych dzieci z domów dziecka – kontynuowała znana trenerka. Na koniec miała specjalną dedykację.

 – Statuetkę, którą dziś otrzymałam dedykuję mojemu Zespołowi. SOS Wioski Dziecięce pomagajcie proszę z tak wielkim zaangażowaniem jak dotychczas dzieciom, które z różnych przyczyn nie mogą dorastać otoczone miłością rodziców – dodała na koniec Anna Lewandowska.

Najnowsze