Anna Lewandowska

i

Autor: Instagram/annalewandowskahpba Anna Lewandowska

Wspaniale widoki!

Anna Lewandowska pokazuje rajski dom! Trudno ukryć zachwyty, co za luksusy!

2022-08-31 11:21

Anna Lewandowska postanowiła pokazać prawdziwe cudo, na które natrafiła. Trenerka i żona Roberta Lewandowskiego postanowiła pokazać na swoich mediach społecznościowych zadziwiającą posiadłość, obok której nie da się przejść obojętnie. To były prawdziwe luksusy, a fani już teraz mogą zastanawiać się, czy to, co pokazała Anna Lewandowska, nie jest przypadkiem miejscem jej zamieszkania!

Anna Lewandowska postanowiła pokazać coś wspaniałego na mediach społecznościowych. Trenerka i żona Roberta Lewandowskiego przebywa obecnie w Hiszpanii i codziennie chwali się tym, jak wygląda życie na Półwyspie Iberyjskim. Tym razem, była karateczka postanowiła pokazać nieprawdopodobnie piękny dom, a fani mogą się jedynie zastanawiać, czy posiadłość pokazana przez Lewandowską na mediach społecznościowych nie jest przypadkiem miejscem, w którym mieszka ona wraz z mężem i córkami.

Paweł Fajdek bawił się szampańsko! Przyłapali go podczas gorących scen. Pocałunki i... malunki na twarzy. Są zdjęcia

Anna Lewandowska pokazuje życie w Hiszpanii. Znalazła się w prawdziwym raju

O tym, jak wygląda życie Anny Lewandowskiej w Hiszpanii, możemy przekonać się prawdziwie codziennie, patrząc na zdjęcia, które trenerka pokazuje na swoim Instagramie. Na fotografiach prezentowanych przez Lewandowską widzimy plaże, rajskie widoki i córki piłkarza i trenerki, które zdają się być bardzo szczęśliwe z nowego mieszka zamieszkania. Tym razem, Anna Lewandowska pokazała na mediach społecznościowych dom, który odbiera mowę. Pytanie, czy budynek robi wrażenie na Annie Lewandowskiej? A może łączy ją z budynkiem coś więcej.

Lukas Podolski zwijał się z bólu! Usiadł na fotelu, a potem aż złapał się za głowę, nagranie wyciekło do internetu

Aby zobaczyć jak mieszka Anna Lewandowska, przejdź do galerii poniżej.

Anna Lewandowska postanowiła pokazać dom. Czy właśnie tam mieszka?

Nie da się ukryć, że fakt, dla którego Anna Lewandowska pokazała budynek, może ciekawić widzów. Z jednej strony, państwo Lewandowscy są znani z tego, że strzegą prywatność swoich i swoich bliskich w jak największym stopniu. Z drugiej strony, istnieje pewne prawdopodobieństwo, że budynek jest miejscem, w którym Anna Lewandowska mieszka wraz z mężem i dziećmi. Jaka jest prawda? Możliwe, że dowiemy się tego w najbliższym czasie.

Anna Lewandowska

i

Autor: instagram.com/annalewandowskahpba
Lewandowska i Karpiel-Bułecka imprezują do rana
Sonda
Czy uważasz, że Anna Lewandowska ubiera się stylowo?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze