Robert Lewandowski, Anna Lewandowska

i

Autor: Instagram/_rl9 Robert Lewandowski, Anna Lewandowska

O wszystkim powiedziała!

Anna Lewandowska wyjawiła sekret męża. Wszystko zdarzyło się w niedzielę, tu tkwi przepis na formę?

2023-02-07 13:32

Anna Lewandowska postanowiła zdradzić sekret swojego męża. Trenerka i żona kapitana reprezentacji Polski wyjawiła, co je piłkarz Barcelony przed ważnymi meczami. Kulinarnym sekretem zawodnika podzieliła się przy okazji meczu z Sevillą. To trzeba zobaczyć!

Anna Lewandowska postanowiła wyjawić sekret swojego męża. Tuż przed meczem z Sevillą, trenerka pokazała, jaki posiłek w domu zjadł piłkarz. Lewandowska bez wątpienia jest osobą, która bardzo dobrze zna się na żywieniu, to też trzeba powiedzieć, że duża część sukcesu zawodnika wynika z dobrze dobranej diety. Kulinarny sekret kapitana polskiej kadry ujrzał światło dzienne!

Anna Lewandowska zdradziła sekret swojego męża. Powiedziała o jego diecie

Okazuje się, że tuż przed meczem z Sevillą, piłkarz reprezentacji Polski zjadł bardzo pożywne śniadanie, które dało mu energię na cały dzień. Zdrowy posiłek został przygotowany według przepisu jego żony, która bardzo zwraca uwagę na żywienie i sportowy styl życia, to też bez wątpienia jej umiejętności są wielkim wsparciem dla zawodnika, który występuje na najwyższym, światowym poziomie.

-  Wegańskie naleśniki białkowe dla mojego męża. Dzisiaj jest mecz, więc pokazuję wam jeden z posiłków Roberta - napisała Anna Lewandowska na swoich mediach społecznościowych.

Sonda
Lubisz Annę Lewandowską?
Najnowsze