Jordi Alba, FC Barcelona

i

Autor: AP Jordi Alba, FC Barcelona

Sensacyjne doniesienia!

Barcelona straci swoją legendę? Szokujące ustalenia dziennikarze, duże osłabienie dla Lewandowskiego i kolegów!

2023-05-24 12:56

Barcelona ledwo co świętowała mistrzostwo Hiszpanii i wiadome było, że dla klubu ze stolicy Katalonii będzie to ostatni raz, kiedy mistrzostwo kraju będzie świętował z nimi Sergio Busquets, który już wcześniej ogłosił odejście z klubu. Okazuje się, że odejście defensywnego pomocnika nie będzie jednym osłabieniem, z którym w najbliższym czasie będzie musiał sobie poradzić klub. Jak donoszą hiszpańskie media, bliska odejścia jest także inna legenda klubu. To byłaby duża strata.

Odejście Sergio Busquetsa było wielkim zaskoczeniem dla fanów hiszpańskiej piłki, którzy ze smutkiem przeżywali informację o odejściu zawodnika, który przez tyle lat związany był z drużyną z Camp Nou. Okazuje się jednak, że nie tylko dotychczasowy kapitan Blaugrany jest na wylocie z klubu, ale także inny zawodnik z bardzo dużym stażem. Mowa o Jordim Albie, który, jak podają hiszpańskie media, moze latem stać się zawodnikiem zupełnie innego klubu.

Kolejna legenda odchodzi z Barcelony? Jordi Alba może zmienić klub po sezonie

Decyzja o odejściu Alby, miała zdaniem hiszpańskich mediów, wynikać z woli samego piłkarza, któremu i tak kończy się kontrakt z klubem. Zawodnik swoją prośbę o odejście miał umotywować chęcią pomocy Barcelonie, która od dłuższego czasu zmaga się z problemami finansowymi, gdyż do tej pory był jednym z najlepiej zarabiających piłkarzy w klubie. Informacje o tym podał słynny hiszpański dziennikarz, Gerard Romero, który dodał, ze decyzja Hiszpana spotkała się z wielkim zaskoczeniem ze strony kolegów z Barcelony, który nie spodziewali się, że obrońca odejdzie. Pożegnanie Alby z klubem z Camp Nou miałoby nastąpić w trakcie następnej kolejki ligowej z Mallorcą. Hiszpan przez lata rozegrał 459 występów dla "Blaugrany", sześciokrotnie wygrywając mistrzostwo Hiszpanii i wznosząc raz Ligę Mistrzów.

Sonda
Czy Robert Lewandowski zostanie królem strzelców La Liga w sezonie 2022/23?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze