Dani Alves

i

Autor: AP Dani Alves

Grube problemy!

Była gwiazda Barcelony zatrzymana przez policję. Dani Alves usłyszał poważne zarzuty! Aresztują go?

2023-01-20 13:40

Poważne informacje napływają z Barcelony. Według doniesień tamtejszych mediów, Dani Alves został zatrzymany przez policję. Wszystko w związku z oskarżeniami o dopuszczenie się napaści seksualnej na terenie jednej z katalońskich dyskotek. Sąd zadecyduje, czy piłkarz trafi do aresztu.

Obrońca piłkarskiej reprezentacji Brazylii Dani Alves został zatrzymany w piątek rano przez policję w Barcelonie, stolicy Katalonii. Były zawodnik FC Barcelona miał zgodnie z zarzutami dopuścić się napaści seksualnej. Jak podała w komunikacie katalońska policja, tzw. Mossos d'Esquadra 39-letni Alves pojawił się w piątek w jednym z barcelońskich komisariatów, aby złożyć wyjaśnienia w sprawie związanej z agresją seksualną i został tam tymczasowo zatrzymany.

Grób Andrzeja Iwana tonie w kwiatach. Poruszające obrazki z cmentarza w Krakowie

Była gwiazda Barcelony dopuściła się napaści? Dani Alves zatrzymany przez policję!

Według ustaleń wydawanego w Katalonii dziennika "El Periodico" piłkarz został poinformowany, że wszczęto wobec niego śledztwo w sprawie domniemanej napaści seksualnej, której piłkarz miał się dopuścić na terenie jednej z barcelońskich dyskotek. W piątek po południu były defensor FC Barcelona ma stanąć przed sądem, który może zadecydować o areszcie dla Brazylijczyka.

Z ustaleń telewizji Antena 3 wynika, że Alves został oskarżony 2 stycznia na jednym z posterunków przez mieszkankę Katalonii o agresję seksualną. W rozmowie z hiszpańską stacją Brazylijczyk zanegował jakoby miał dopuścić się przestępstwa oraz zaprzeczył, aby znał domniemaną ofiarę.

Ekspert „uszczypnął” trenera Bayernu, poszło o Roberta Lewandowskiego. „Mam satysfakcję”

Kim jest Dani Alves, były piłkarz Barcelony?

Alves od wielu lat związany jest z Hiszpanią, gdzie występował w FC Barcelona oraz w Sevilla FC. Po odejściu z FC Barcelona w 2022 r. Dani Alves podpisał kontrakt z meksykańskim klubem Pumas UNAM.

QUIZ: Rozpoznasz polskie gwiazdy mundiali?

Pytanie 1 z 12
Zaczynamy od łatwego pytania. Kim jest ten piłkarz?
QUIZ: Rozpoznasz polskie gwiazdy mundiali?
Paulo Bento selekcjonerem reprezentacji Polski? Jego rywale to Vladimir Petković i Fernando Santos
Najnowsze