Anna Lewandowska

i

Autor: Instagram/annalewandowska Anna Lewandowska

Wszystko jasne

Cała prawda o Annie Lewandowskiej wyszła na jaw. Pojawił się jasny komunikat. To wiele wyjaśnia

2023-08-17 10:35

Aktywność Anny Lewandowskiej w mediach społecznościowych była naprawdę duża. Niemal codziennie fani obserwujący ją na Instagramie mogli przeglądać jej nowe filmy, czy też zdjęcia. Ostatnio to się jednak zmieniło i od dłuższego czasu Lewandowska jakby zupełnie zniknęła z social mediów. Teraz dowiadujemy się, jakie są prawdziwe powody takiej niespodziewanej absencji.

Media społecznościowe stały się najlepszą platformą komunikacji między popularnymi osobami, a ich fanami. Ponadto jest to również zarobek dla gwiazd, bo niekiedy dostają spore pieniądze za aktywność na Instagramie. Natomiast Anna Lewandowska ze swojego profilu na tej platformie stworzyła miejsce, gdzie dzieli się radami, czy sposobami na utrzymywanie świetnej sylwetki i prowadzenie zdrowego trybu życia.

Lewandowska nagle zniknęła. Jest oficjalny komunikat

Treści pojawiały się regularnie, wręcz codziennie. Fani byli przyzwyczajeni do tego, że dostają sporą dawkę zdjęć, czy też nagrań. Od pewnego czasu musieli jednak czuć się mocno zaskoczeni, bo Lewandowska nagle ograniczyła swoją aktywność w mediach społecznościowych. Od 5 sierpnia na jej profilu nie pojawia się właściwie nic, co spowodowało, że internauci zaczęli zadawać mnóstwo pytań.

Wielki strach o Annę Lewandowską. To stało się nagle. Powstają spiskowe teorie. Dawno nie miało to miejsca

Szybko wyjaśniło się jednak, dlaczego tak nagle zniknęła z mediów społecznościowych. Portal Pudelek.pl wysłał zapytanie do managementu żony Roberta Lewandowskiego. - Powód nieobecności Anny Lewandowskiej jest bardzo prosty - przebywa na wakacjach. Dobiegają one końca i już wkrótce wróci do swoich codziennych obowiązków - można przeczytać w komunikacie.

QUIZ: Jak dużo wiesz o osiągnięciach Roberta Lewandowskiego?

Pytanie 1 z 11
Na początek coś prostego. Ile razy Lewandowski został mistrzem Niemiec?
Takim autem Anna Lewandowska wozi się po Warszawie
Najnowsze