Anna Lewandowska

i

Autor: Instagram/ annalewandowska Anna Lewandowska

Co się dzieje?

Wielki strach o Annę Lewandowską. To stało się nagle. Powstają spiskowe teorie. Dawno nie miało to miejsca

2023-08-16 14:40

Anna Lewandowska niemal codziennie była niebywale aktywna w mediach społecznościowych. To właśnie takie portale były dla niej sposobem na bezpośredni kontakt z fanami i publikowaniem rad oraz dzieleniem się życiem prywatnym. Od pewnego czasu Lewandowska jednak zamilkła, co zaczęło rodzić mnóstwo pytań fanów. I jak to bywa w takich przypadkach, powstają różne teorie spiskowe.

Anna Lewandowska swoją karierę i popularność budowała przede wszystkim w mediach społecznościowych. To Instagram, czy Facebook stały się platformami, na których publikowała ćwiczenia, prowadziła relacje na żywo, a także publikowała bardziej prywatne treści. Tylko na Instagramie ma blisko 5,5 miliona obserwujących, którzy mogli czuć się "zadbani", bo treści pojawiały się w zasadzie codziennie.

Nagłe zniknięcie Lewandowskiej. Co się stało?

Dlatego każda dłuższa nieobecność była przez jej fanów szybko zauważana. A takiej przerwa jak teraz nie miała miejsca najprawdopodobniej nigdy. Lewandowska ostatni post opublikowała 5 sierpnia. Od tego czasu nie pojawiła się nowa treść na jej profilu, co sprawiło, że zaniepokojeni, a wręcz przestraszeni fani zaczęli zadawać komentarze w starszych postach.

Tak Anna Lewandowska traktuje ludzi, którzy dla niej pracują. Mocne słowa, mowa o nadgodzinach

- Co się dzieje? Czemu taka cisza? - napisano w jednym z komentarzy. - Anno, gdzie jesteś? - czytamy w innym. Powstały również pewne teorie spiskowe. - Nie ma Ani, bo przeszła zabieg z zakresu medycyny estetycznej. Na dniach wszystko będzie jasne - napisał jeden z internautów. Taka teoria jest oczywiście niepotwierdzone i być może sama Lewandowska wyjaśni niebawem przyczyny swojej nieobecności.

QUIZ: Jak dużo wiesz o osiągnięciach Roberta Lewandowskiego?

Pytanie 1 z 11
Na początek coś prostego. Ile razy Lewandowski został mistrzem Niemiec?
Futbologia Extra Odc. 1
Najnowsze