Robert Lewandowski

Autor: AP PHOTO Robert Lewandowski

Lewy strzela jak na zawołanie

Cudowny gol Lewandowskiego! Nie oderwiesz wzroku od tego strzału, piękne golazo!

2022-10-20 21:58

Skończyła się dopiero pierwsza połowa meczu ligowego Barcelona – Villarreal, tymczasem zespół Roberta Lewandowskiego już prowadzi 3:0! A Polak był strzelcem dwóch z tych trzech goli! Zrobił to w ciągu czterech minut, w 31. i 35. minucie demolując defensywę gości.

To było 10. i 11. trafienie polskiego napastnika w LaLiga Santander. Najpierw Polak przymierzył z pola karnego, znajdując się doskonale w dogodnej sytuacji na wysokości jedenastego metra. Drugi gol był jeszcze ładniejszy. To był pokaz umiejętności strzeleckich reprezentanta Polski. Był z lewej strony na linii pola karnego, niepilnowany przez rywali, otrzymał podanie, podciągnął w prawo i z 16 metrów przymierzył w długi róg bramki Rullego. Bramkarz Villarrealu był bez szans. Precyzja, doskonałość, klasa! W dniu ogłoszenia szerokiej kadry na mundial Robert Lewandowski udowadnia, że pozostaje w superformie.

Zbigniew Boniek zabrał głos w sprawie powołań do reprezentacji Polski. Nie ukrywa zdziwienia! Powiedział o Michniewiczu