Dani Alves

i

Autor: AP Dani Alves

zaskakujące doniesienia

Dani Alves oskarżony o ohydne zachowanie! Były gwiazdor Barcelony miał dopuścić się obrzydliwych rzeczy

2023-01-02 12:04

Dani Alves przez wiele lat był podstawowym prawym obrońcą FC Barcelona. Obecnie Brazylijczyk, choć ma 39 lat, wciąż nie zakończył kariery i występuje w Pumas UNAM. Teraz jednak mogą czekać go nie lada kłopoty, bo jak poinformowało „ABC”, Alves został oskarżony o napaść na tle seksualnym, której miał dopuścić się 30 grudnia 2022 roku.

Dani Alves to jeden z najbardziej utytułowanych zawodników w historii piłki nożnej. Brazylijczyk ma na swoim koncie wiele sukcesów zarówno w piłce klubowej, jak i reprezentacyjnej, w tym może pochwalić się zwycięstwami w Lidze Mistrzów czy Igrzyskach Olimpijskich. Doświadczony zawodnik, mimo 39 lat na karku, nie zamierza jeszcze kończyć kariery i wciąż występuje w meksykańskim Pumas. Teraz jednak mogą spotkać go problemy natury pozasportowej – zdaniem hiszpańskiego „ABC” Brazylijczyk jest oskarżony o napaść seksualną.

Dani Alves przeholował podczas zabawy?

Jak podaje „ABC”, 30 grudnia Dani Alves bawił się w Barcelonie. Wówczas Brazylijczyk podczas zabawy miał jednej z kobiet włożyć rękę pod bieliznę i dotykać ją w miejscach intymnych, a sprawą zajęła się policja. Dziennik skontaktował się z otoczeniem piłkarza, które zaprzecza, by Alves dopuścił się tego czynu, choć potwierdza, że przebywał on tego dnia w Barcelonie.

Dani Alves jest szczególnie związany z Barceloną. To właśnie w FC Barcelona spędził najlepsze lata swojej kariery – dla „Dumy Katalonii” rozegrał 408 spotkań, w których zdobył 22 gole i zanotował aż 105 asyst. Z Barceloną zdobył m.in. 3-krotnie Ligę Mistrzów czy 6-krotnie mistrzostwo Hiszpanii.

Sonda
Czy Pele jest najlepszym piłkarzem w historii?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze