Autor: AP Photo FC Barcelona - Celta Vigo RELACJA NA ŻYWO. La Liga Barcelona - Celta WYNIK LIVE ONLINE mecz Barcelona - Celta na żywo dzisiaj 23.09

Lewy z dubletem!

Wielki powrót Barcelony! Robert Lewandowski dał sygnał do ataku, znakomity mecz z Vigo

2023-09-23 20:14

FC Barcelona do 80. minuty przegrywała z Celtą Vigo 0:2, ale dokonała niesamowite remontady. Piłkarze Xaviego wygrali 3:2, a spora w tym zasługa Roberta Lewandowskiego. Kapitan reprezentacji Polski strzelił pierwsze dwa gole dla mistrzów Hiszpanii, a zwycięskie trafienie zaliczył Joao Cancelo.

To była imponująca pogoń za zespołem Rafaela Beniteza. Celta Vigo przyjechała do Barcelony z pomysłem na mistrzów Hiszpanii i do 80. minuty wszystko działało bez zarzutu, a Blaugrana wyglądała fatalnie. Gole Larsena (19. min) i Douvikasa (76. min) kazały wszystkim myśleć, że to będzie fatalny wieczór dla fanów Barcy, ale wtedy do gry wkroczył Roberta Lewandowski. Najpierw pięknym lobem strzelił gola kontaktowego, a następnie z zimną krwią wykończył świetną akcję Cancelo i Raphinhi. To właśnie Joao Cancelo postawił kropkę nad i. Jego strzał zapewnił Katalończykom komplet punktów. Barcelona po sześciu kolejkach LaLiga ma na koncie 16 punktów, a Robert Lewandowski ma na koncie pięć ligowych trafień. Co na to Real Madryt? Królewscy zagrają w niedzielę derby z Atletico. Real po pięciu spotkaniach na komplet punktów. Poniżej zapis relacji NA ŻYWO ze spotkania FC Barcelona - Celta Vigo.

FC Barcelona - Celta Vigo 3:2

Bramki: Lewandowski 81, 86, Cancelo 90 - Larsen 20, Douvikas 77

Kartki: Christensen 36, Gavi 39

Barcelona: ter Stegen – Cancelo, Koundé, Christensen (60. Balde), Alonso (46. Yamal) – de Jong (36. Gavi), Romeu (46. Araújo), Gündoğan – F. Torres (71. Raphinha), Lewandowski, Félix.

Celta: Villar - Mingueza, Nunez, Starfelt, Dominguez, Ristić - Larsen (65. Douvikas), Beltran, de la Torre, Bamba - Aspas (78. Swedberg)

Czy Robert Lewandowski ponownie wywalczy koronę króla strzelców ligi hiszpańskiej?