FC Barcelona straci Leo Messiego? Argentyńczyk zabrał głos w sprawie swojej przyszłości

2020-04-10 8:10 DaO
Leo Messi, FC Barcelona
Autor: AP Leo Messi

Gdyby okoliczności na świecie były normalne, a więc nie byłoby pandemii koronawirusa, kluby pomału szykowałyby się do letniego okienka transferowego. A to rzecz jasna rodziłoby mnóstwo plotek. Te dotyczą również Leo Messiego, który według zagranicznych mediów miał rozmyślać nad przenosinami do Interu Mediolan. Argentyńczyk postanowił sam rozwiać wszelkie wątpliwości.

W ostatnich latach coraz częściej mówi się o tym, że Messi miałby zmienić otoczenie. Według licznych informacji, piłkarz FC Barcelony tak miał ułożyć własny kontrakt, że jego zapisy pozwalałyby mu na przedwczesne odejście z Dumy Katalonii. Ale i wcześniej krążyło mnóstwo plotek dotyczących przyszłości Argentyńczyka. A ten jak grał dla Blaugrany, tak gra nadal.

Grzegorz Lato ocenił Jerzego Brzęczka. Rzesza kibiców będzie tupała nogami z nerwów!

Brak podpisu pod nową umową sprawił, że w mediach znów pojawiło się mnóstwo dywagacji na temat przenosin Messiego do innego klubu. Na decyzję futbolowej gwiazdy miały mieć wpływ również ostatnie tarcia z prezydentem klubu, Josepem Bartomeu. Między innymi dlatego plotki znów nabrały na sile. Najnowsze z nich mówiły o możliwym odejściu Messiego do Interu Mediolan.

Bayern Monachium znalazł nowego Lewandowskiego? Sprowadził cudowne dziecko!

Kapitan Barcelony zazwyczaj nie zabiera głosu na takie tematy. Teraz został widocznie sprowokowany i za pośrednictwem mediów społecznościowych wyjaśnił, że o żadnym odejściu do Interu nie ma mowy. Argentyńczyk zaprzeczył również, jakoby miał cokolwiek wspólnego z kaucją wpłaconą za Ronaldinho, który do niedawna przebywał w paragwajskim więzieniu.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Najnowsze