Gwiazda Realu ma SEKSOWNĄ partnerkę, a dziecko urodziła mu inna kobieta? [ZDJĘCIA]

2019-10-29 17:02 MD
Shannon de Lima
Autor: Instagram / shadelima Shannon de Lima

Sprawa przyjścia na świat trójki z czwórki dzieci Cristiano Ronaldo była bardzo szeroko komentowana w światowych mediach. Portugalczyk zdecydował się bowiem skorzystać z usług surogatki. Jak donoszą kolumbijskie media, podobnie postąpiła także inna gwiazda piłki nożnej - James Rodriguez. Zawodnik w ostatnich dniach świętował narodziny syna.

Choć latem bardzo długo mówiło się o odejściu Rodrigueza z Realu Madryt, to Kolumbijczyk ostatecznie pozostał na Santiago Bernabeu i walczy o skład ekipy prowadzonej przez trenera Zinedine'a Zidane'a. Ostatnie dwa lata gracz spędził na wypożyczeniu w Bayernie Monachium, który jednak nie zdecydował się wykupić go na stałe. I to właśnie decyzja o przeprowadzce do Niemiec w 2017 roku zadecydowała o tym, że gwiazdor rozstał się ze swoją dotychczasową żoną.

Wcześniej James cieszył się związkiem z Danielą Ospiną, siostrą znanego bramkarza Napoli, Davida Ospiny. Owocem tej relacji jest sześcioletnia obecnie córka Salome. Żona Kolumbijczyka nie chciała jednak przeprowadzić się do Niemiec i para podjęła decyzję o zakończeniu związku. Aktualnie zawodnik jest w zażyłych relacjach z Shannon de Limą, wenezuelską modelką.

Wyświetl ten post na Instagramie.
💚 @aloyoga Post udostępniony przez SHANNON DE LIMA ❤️ (@shadelima)

Kolumbijskie media na czele z poczytnym dziennikiem El Tiempo twierdzą jednak, że do narodzin synka Samuela para postanowiła skorzystać z usług surogatki. Z tego powodu Rodriguez w ostatnich dniach miał przebywać w Kolumbii. Według mediów, to właśnie w Ameryce Południowej dziecko przyszło na świat, a teraz może już trafić pod opiekę rodziców.

Najnowsze