Robert Lewandowski

i

Autor: AP PHOTO Robert Lewandowski

Media wszystko wyjawiły!

Hiszpanie szukają następcy dla Roberta Lewandowskiego? Padło konkretne nazwisko, mają plan!

2023-02-08 19:43

Mimo że Robert Lewandowski nowym nabytkiem Barcelony został latem 2022 roku, to okazuje się, że klub z Camp Nou już teraz szuka jego następcy. Okazuje się, że przedstawiciele klubu z Camp Nou mają specjalny plan względem Polaka i bardzo młodego Brazylijczyka, który ma się uczyć gry u boku polskiego snajpera. Hiszpańscy dziennikarze wszystko ujawnili.

Barcelona szuka następcy dla Roberta Lewandowskiego? Według hiszpańskiego "Sportu", klub z Camp Nou myśli o pozyskaniu następcy dla Roberta Lewandowskiego. Wybór miał paść na wielki, brazylijski talent, który ma uczyć się swojego fachu o boku doświadczonego Polaka i być w przyszłości jego następcą w linii ataku "Dumy Katalonii". 

Szukają następcy dla Roberta Lewandowskiego? Chcą postawić na młodego Brazylijczyka

Okazuje się, że następcą Roberta Lewandowskiego w Barcelonie może zostać perspektywiczny gracz z Club Athletico Paranaense, Vitor Roque. Napastnik, który zdaniem mediów przypomina swoją grą Luisa Suareza, miałby dołączyć do "Dumy Katalonii" i uczyć się fachu u boku doświadczonego Polaka, a potem, z biegiem czasu, przejąć jego rolę w zespole.

- Vitor będzie mógł się rozwijać pod okiem jednego z najlepszych środkowych napastników we współczesnej piłce. To jest kluczowy element w tej operacji. Lewandowski odcisnął swoje piętno na drużynie i dzięki swojemu przywództwu jest punktem odniesienia dla młodszych piłkarzy" - piszą dziennikarze "Sportu".

Sonda
Czy Robert Lewandowski zostanie królem strzelców La Liga w sezonie 2022/23?
Najnowsze