Iga Świątek, Robert Lewandowski

i

Autor: AP Iga Świątek, Robert Lewandowski

Piękne słowa

Iga Świątek skomentowała prezentację Lewandowskiego! Co za słowa, wielka klasa Polki

2022-08-06 7:21

Polscy kibice żyją w tej chwili prezentacją Roberta Lewandowskiego, która odbyła się w piątek, 5 sierpnia. To wyjątkowy moment w historii polskiej piłki oraz oczywiście w karierze najlepszego polskiego piłkarza. Ten pochwalił się kilkoma zdjęciami z prezentacji na Instagramie i również tam otrzymał gratulacje od najlepszej tenisistki na świecie, Igi Świątek.

Iga Świątek na razie odpoczywa po porażce w ćwierćfinale turnieju WTA 250 w Warszawie, ale do rywalizacji na światowym poziomie wróci już w następnym tygodniu. Zdecydowanie ostatnie tygodnie nie są dla niej tak intensywne jak te przed Roland Garros, gdzie wygrywała mecz za meczem i turniej za turniejem, co oznaczało wiele spotkań w krótkim czasie. Polce z pewnością nie mogło więc umknąć to, że Robert Lewandowski został oficjalnie zaprezentowany na Camp Nou, co było szeroko relacjonowane w Polsce i na świecie. Relacje najlepszej tenisistki i najlepszego piłkarza układają się bardzo pozytywnie, czego świadectwem są gratulacje, jakie Świątek złożyła Lewandowskiemu na Instagramie.

Barcelona nie może zarejestrować Lewandowskiego! LaLiga znów odmówiła, czas ucieka

Robert Lewandowski został oficjalnie zaprezentowany jako piłkarz FC Barcelona

Robert Lewandowski zaprezentowany na Camp Nou. Iga Świątek przesyła gratulacje

Fani z pewnością pamiętają jak Robert Lewandowski gratulował Idze Świątek wygrania Roland Garros po raz drugi w karierze. Kapitan kadry miał wówczas chwilę, by pojawić się osobiście w Paryżu i wyściskać młodą tenisistkę, która odnosi wielkie sukcesy. Oczywiście, sama prezentacja w Barcelonie nie jest takim sukcesem, ale na pewno znaczy dużo dla samego piłkarza i kibiców, bowiem do tej pory nie mieliśmy zawodnika takiego formatu i żaden Polak nie grał nigdy w Barcelonie.

Lewandowski zagra z Messim w jednym klubie?! Gwiazdor nie ma wątpliwości, wszystko jest możliwe

Zobacz zdjęcia z oficjalnej prezentacji Lewandowskiego! Kliknij w galerię poniżej:

Lewandowski przy okazji prezentacji udostępnił na Instagramie kilka zdjęć. Jedno z nich podpisał bardzo wymownie, o czym pisaliśmy wczoraj. Pod tym właśnie postem pojawiła się masa gratulacji, w tym te od Igi Świątek. Wiadomość od polskiej tenisistki była krótka, ale pełna życzliwości. – Super sprawa. Ogromne gratulacje i powodzenia! – napisała liderka światowego rankingu, pokazując swoją wielką klasę.

Iga Świątek gratuluje Robertowi Lewandowskiemu

i

Autor: Instagram / _rl9 Iga Świątek gratuluje Robertowi Lewandowskiemu
Sonda
Czy Robert Lewandowski odniesie sukcesy w Barcelonie?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze