Anna Lewandowska

i

Autor: Anna Lewandowska/Instagram

Lewandowska wywołała lawinę

Jedno zdjęcie Anny Lewandowskiej wystarczyło, by ruszyła lawina. W Hiszpanii huczy od plotek

2022-10-06 16:30

Anna Lewandowska korzysta z uroków życia jeszcze intensywniej niż wcześniej. Trudno się dziwić, Barcelona to z pewnością dużo barwniejsze miasto niż Monachium. Tym razem jednak Anna Lewandowska udostępniła zdjęcie, które wywołało masę komentarzy, nie ze stolicy Katalonii, a z Paryża. Jedna fotka w towarzystwie dwóch niezwykłych kobiet wystarczyła, by w Hiszpanii ruszyła wielka lawina domysłów.

Robert Lewandowski zamienił latem Bayern Monachium na FC Barcelona, więc z całą rodziną ze stolicy Bawarii przeniósł się do stolicy Katalonii. W Hiszpanii Lewandowscy zakochali się już wcześniej i wielokrotnie jeździli tam na wakacje, a zanim jeszcze transfer doszedł do skutku, zdecydowali się na kupno posiadłości na Majorce. Przeprowadzka była dla Anny Lewandowskiej spory wyzwaniem, bo całe codzienne życie z Niemiec musiała przenieść w nowe miejsce, co oznaczało m.in. szukanie szkoły i przedszkola dla córek sportowej pary, Klary oraz Laury. Wygląda jednak na to, że żona polskiej piłkarza szybko odnalazła się na miejscu, o czym świadczą kolejne zdjęcia i filmy w mediach społecznościowych. Niedawno Anna Lewandowska pochwaliła się tam także zdjęciem z Paryża, gdzie spotkała się m.in. z Daniellą Semaan Fabregas, żoną Cesca Fabregasa czy Antonelą Roccuzzo, żoną Leo Messiego. I to właśnie obecność w jednym miejscu małżonek Lewandowskiego i Messiego doprowadziła do fali komentarzy!

Anna Lewandowska spotkała żonę Messiego. W Hiszpanii wrze

Żona polskiego napastnika pojawiła się w Paryżu na pokazie domu mody Louis Vuitton i to właśnie przy okazji tego wydarzenia spotkała się z innymi WAGs. Kataloński „Sport” spotkanie to powiązał jednak od razu z... możliwym powrotem Leo Messiego do Barcelony! Argentyńczyk obecnie występuje w PSG, ale jego umowa wygasa w czerwcu 2023 roku i może on wówczas wrócić do klubu, w którym spędził zdecydowaną większość kariery.

Zdaniem „Sportu” spotkanie Anny Lewandowskiej z Antonelą Roccuzzo nie było przypadkowe. – Oto zdjęcie, które karmi plotki o możliwym powrocie Leo Messiego do Barcelony – czytamy w katalońskiej gazecie – To zdjęcie zostało opublikowane w samym środku coraz bardziej gorących plotek o powrocie Leo Messiego do Barcelony – dodają dziennikarze, sugerując też, że panie mogą zacząć budować dobre relacje, zanim ich mężowie spotkają się w jednym klubie.

Zobacz zdjęcia Anny Lewandowskiej na wyjeździe w Paryżu. Kliknij w galerię poniżej:

Anna Lewandowska, Daniella Semaan Fabregas, Antonela Roccuzzo

i

Autor: Instagram / Anna Lewandowska Anna Lewandowska, Daniella Semaan Fabregas, Antonela Roccuzzo
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze