Leo Messi i Arturo Vidal zagrają w słynnym serialu Dom z Papieru?!

2020-04-09 9:40 Piotr Koźmiński
Leo Messi, FC Barcelona
Autor: AP Leo Messi

Dom z Papieru - o tym serialu mówi się na całym świecie. Hiszpańska produkcja zyskała wielu fanów na całym globie, którzy ekscytują się przygodami bohaterów tej niezwykle popularnej serii. Obecnie można oglądać czwarty sezon, a co później? O przyszłość La Casa del Papel i o tym, którzy... piłkarze mogliby w niej zagrać zapytano jednego z głównych bohaterów. Odpowiedzi były mocno zaskakujące...

Youtubowy kanał Barcelony przeprowadził wywiad z serbskim aktorem Darko Periciem, który w serialu Dom z Papieru gra rolę "Helsinki". Pericia poproszono o to, aby z piłkarzy Barcelony wybrał piłkarzy pasujących do poszczególnych ról w serialu. Oczywiście, rozmowa była przeprowadzona z przymrużeniem oka, ale wśród fanów, zarówno serialu jak i Barcelony, przyjęła się bardzo dobrze. Zwłaszcza, że główną rolę "dostał" Leo Messi, o którym mówi się, że właśnie rozpoczął negocjacje z innym klubem!

Dom z papieru
Autor: Materiały Prasowe Dom z papieru

- Zawsze powtarzam, że piłkarzem, który ze względu na charakterystyczny wygląd, najlepiej pasowałby do naszego serialu jest Arturo Vidal. Jego punkowy styl na pewno można by dobrze wykorzystać do jakiejś postaci w La Casal del Papel - stwierdził Perić, który bez problemu wskazał, którzy piłkarze Barcelony jego zdaniem odnaleźliby się w poszczególnych serialowych rolach.

- Rolę Profesora przydzieliłbym Leo Messiemu. Obaj są spokojni, opanowani, dobrze kalkulują, myślą nad strategią - uzasadnił Perić. - "Tokio" mógłby według mnie zagrać Antoine Griezmann, ze względu na swój charakter i pewność siebie. A kto by mógł zagrać mnie? Widzę w rej roli Gerarda Pique. Jest tak jak ja: duży, ale w środku bardzo dobry człowiek - uzasadnił z uśmiechem serbski gwiazdor.

Najnowsze