Leo Messi

i

Autor: AP PHOTO Leo Messi

To byłby hit!

Leo Messi wróci do Barcelony? Media podają pilną wiadomość, jego ojciec nie dogadał się z PSG!

2023-02-16 7:38

Leo Messi opuści Paryż i wróci do Barcelony? Według doniesień medialnych, ojciec piłkarza, który zajmuje się jego karierą, jak też sam zawodnik, mieli nie dogadać się z Paris Saint-Germain w sprawie przedłużenia kontraktu kapitana Albicelestes. Sam Jorge Messi został przyłapany przez hiszpańskich dziennikarzy w stolicy Katalonii, a tamtejsze media mówią jasno, że Argentyńczyk może wrócić do Barcy.

Leo Messi zaliczy powrót do Barcelony? Mimo że piłkarz reprezentacji Argentyny cieszy się w Paryżu wielkimi zarobkami, jak i statusem gwiazdy, tak ponoć nie ma ochoty, aby kontynuować swoją przygodę z drużyną z Parc De Princes. Ojciec zawodnika, Jorge Messi był w środę na spotkaniu z działaczami francuskiego giganta i rozmowy na temat przedłużenia umowy jego syna miały spełznąć na niczym, w związku z czym on sam przyleciał do Katalonii. Tamtejsze media uchwyciły ojca kapitana Albicelestes w Barcelonie, a tamtejsze media mówią otwarcie, że piłkarz może wrócić do drużyny Barcy.

Leo Messi wróci do Barcelony? Media nie mają wątpliwości

Zdaniem francuskiego "L'Equipe", Argentyńczyk jest bardzo bliski powrotu do Barcelony, gdyż nie chce już występować w PSG. Media nie wykluczają także scenariusza, w którym Argentyńczyk zdecydowałby się na grę w Stanach Zjednoczonych.

- Leo Messi rozważa dwie opcje na swoją przyszłość: Inter Miami lub powrót do Barcelony, gdzie wszystko się zaczęło. Jednak w tej chwili Inter Miami prowadzi w wyścigu o jego podpisanie - pisze "L'Equipe".

Sonda
Czy Leo Messi to najlepszy piłkarz w historii?
Najnowsze