Zobacz zdjęcia

Lewandowska z nowymi koleżankami chowa się przed prażącym słońcem w luksusowej restauracji ze zdrową żywnością w Barcelonie!

2022-11-06 21:28

Choć jest już w nowym otoczeniu, to wciąż nie zmieniła się ani trochę! Anna Lewandowska po przenosinach do Barcelony nie zapomniała o starych przyzwyczajeniach i nawykach. Trenerka fitness pamięta o tym, by być tą samą osobą, co kiedyś. W nowym otoczeniu Lewandowska znalazła już nowe koleżanki, z którymi chowała się przed prażącym słońcem w Barcelonie.

Anna Lewandowska znakomicie czuje się w Barcelonie. Trenerka fitness wyjechała do stolicy Katalonii razem z ukochanym, by towarzyszyć mu w kolejnych wyzwaniach. Lewandowska szybko zaaklimatyzowała się w nowym miejscu. W sobotę 5 listopada pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z nowymi koleżankami, ukochanymi innych zawodników „Dumy Katalonii”. Panie wybrały się na spotkanie w piękny, słoneczny dzień. W piątkę bawiły się znakomicie, z szerokimi uśmiechami spędzając czas w wyjątkowym miejscu.

Robert Lewandowski zmarnował rzut karny! Nawet nie trafił w bramkę. Zobacz wideo

Anna Lewandowska na spotkaniu z nowymi koleżankami

Trenerka fitness wybrała się na spotkanie z Mikky Kiemeney (ukochana Frenkiego de Jonga), Katriną Friis (partnerka Andreasa Christensena), Dani ter Stegen (miłością Marca-Andre ter Stegena) i Eleną Galerą (ukochaną Sergio Busquetsa).

Panie udały się do jednej z restauracji Flax & Kale. Ukochane gwiazd Barcelony wybrały miejsce, w którym można zjeść nie tylko smacznie, ale przede wszystkim zdrowo. Restauracja ze zdrową żywnością ma znakomite opinie na jednym z portali zbierającym takie oceny. Z ponad 5,5 tysiąca recenzji, średnia not wynosi 4,5 na 5 gwiazdek.

Robert Lewandowski w Barcelonie – statystyki

Robert Lewandowski zaliczył znakomity start w nowym klubie. Wystąpił do tej pory w osiemnastu spotkaniach we wszystkich rozgrywkach – w lidze strzelił 13 bramek w 13 występach, w Champions League zanotował 5 bramek w pięciu spotkaniach. Do tego dorzucił 4 asysty w La Liga.

Lewandowski nie był w takiej sytuacji od roku. Xavi musiał to skomentować

5 listopada Barcelona mierzyła się z Almerią. Robert Lewandowski nie zdobył bramki w tym spotkaniu. W siódmej minucie spotkania Polak podszedł do rzutu karnego, ale nie trafił w światło bramki!

Czy rozpoznajesz dziewczyny i żony polskich sportowców?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Czyją żoną jest ta pani?
Anna Lewandowska
Mateusz Borek o Lewandowskim, Zielińskim i mundialu
Najnowsze