Leo Mess, FC Barcelona

i

Autor: AP Leo Messi i Pedri

Messi nie podpisze kontraktu z Barceloną? PIłkarz miał dostać wspaniałą ofertę ze Stanów Zjednoczonych!

2021-07-01 23:42

Leo Messi od niespełna doby jest piłkarzem, którego nie obowiązuje przynależność klubowa. Kontrakt Argentyńczyka z Barceloną wygasł 30 czerwca 2021 roku, a sam piłkarz nie podjął jeszcze decyzji co do swojej przyszłości. Dziś amerykańskie media doniosły, że wychowanek Newell's Old Boys może zagrać w MLS. Wszystko przez szalony plan współwłaściciela jednego z klubów piłkarskiej elity USA, który zapowiada, że zrobi wszystko, aby Messi znalazł się za oceanem.

Leo Messi od pewnego czasu myślał, ąby zmienić barwy klubowe. Mimo że Argentyńczyk jest ikoną FC Barcelony, to kilku klubom nie przeszkadzało, aby zainteresować się zakontraktowaniem go. Media wspominały o Manchesterze City, czy Interze Mediolan, ale okazuje się, że zawodnik ma ofertę także z innego miejsca. Chodzi o przedstawiciela MLS, który ma ambicje, aby stworzyć najsilniejszy klub na świecie.

Partnerka Piotra Żyły ma wspaniałą wiadomość! Nowy etap życia, starała się bardzo długo, "mamy to"

Leo Messi w MLS? Szalony plan Amerykanów

Okazuje się, że kapitanem reprezentacji Argentyny zainteresowane są władze Interu Miami. Klub powołany do życia przez Davida Beckhama ma ambicje, aby stać się najsilniejszym na świecie, lecz aby to zrobić, potrzebuje graczy światowej klasy. Jak na razie w drużynie z Florydy występują, chociażby Matuidi i Higuanin, a Neymar sam wspominał, że jest bardzo zainteresowany projektem. Okazuje się, że władze drużyny chcą przekonać do współpracy także Messiego.

- Wspólnie z Davidem pracowaliśmy bardzo ciężko, gdyż mamy aspiracje sprowadzania tutaj najlepszych piłkarzy świata. Leo Messi jest prawdopodobnie graczem wszech czasów. Myślę, że zagra w koszulce Interu. Jestem optymistą. Myślę, że w ten sposób dopisałby ostatni rozdział w biografii najwybitniejszego piłkarza swojego pokolenia, a właściciele naszego klubu zaspokoiliby swoje ambicje budowy zespołu klasy światowej - powiedział jeden ze współpracowników Davida Beckhama z Interu Miami na łamach amerykańskich mediów.

Kandydat na szefa PZPN brutalnie szczerze o reprezentacji Polski. "Jesteśmy słabi"

Anita Włodarczyk: Łatwiej było rzucić 80 metrów niż wrócić do sportu

Co zrobi Messi? Amerykanie są w stanie dać fortunę

Mimo że Messi kojarzony jest głównie z sukcesami w europejskiej piłce i w tym sezonie nadal stanowił o sile FC Barcelony, to okazuje się, że istnieje argument, który może go skusić do odpuszczenia gry na poziomie LaLiga. Mowa o olbrzymich pieniądzach, jakie władze klubu z MLS są w stanie zaproponować piłkarzowi. Według przekazów medialnych mówimy o kwocie rzędu 73 milionów dolarów rocznie! 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze