Neymar zalega państwu ASTRONOMICZNĄ FORSĘ! Pójdzie siedzieć?!

2020-09-30 19:33 Mil
Neymar
Autor: East News Neymar

Zarabianie olbrzymich pieniędzy niestety czasami łączy się także z dokonywaniem olbrzymich przekrętów finansowych. Hiszpańskie "El Mundo Deportivo" opublikowało listę osób, które zalegają hiszpańskiemu państwu co najmniej milion euro z tytułu niezapłaconych podatków. Znajduję się tam były gwiazdor Barcelony, a obecnie gracz PSG - Neymar.

W latach 2013-2017 znakomity brazylijski piłkarz był zawodnikiem "Blaugrany". Opuścił ją dokonując bardzo głośnego wyboru i zamieniając ekipę z Camp Nou na Paris Saint-Germain za 222 miliony euro odstępnego. Jak się okazuje, w milionach europejskiej waluty liczonych jest także dług, jaki zawodnik ma względem hiszpańskiego państwa z tytułu niezapłaconych podatków. Przynajmniej tak twierdzi "El Mundo Deportivo".

Niemcy GROŻĄ Lewandowskiemu. Wyciągają potężne działa, za które grozi WIĘZIENIE

Zdaniem tego dziennika, Neymar zalega Hiszpanii z zapłaceniem nieco ponad 34,5 mln euro z tytułu podatków. A warto pamiętać, że nie tak dawno sporym echem odbiła się sprawa Cristiano Ronaldo. Portugalczyk za przekręty podatkowe musiał zapłacić niespełna 20 mln euro kary, a ponadto nałożono na niego karę 23 miesięcy pozbawienia wolności. W Hiszpanii jednak wykonywane są wyłącznie wyroki opiewające na ponad 2 lata.

Póki co Neymar może spać spokojnie, ale jeśli w dalszym ciągu hiszpański fiskus będzie mu siedział na ogonie, to sytuacja z całą pewnością może ulec zmianie. Na gorsze dla brazylijskiego piłkarza...

Super Raport 30.09 (Goście: Bartłomiej Sienkiewicz z PO oraz wiceminister obrony narodowej Marcin Ociepa - Porozumienie)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze