NIE ŻYJE legendarny piłkarz Realu Madryt! W barwach Królewskich zagrał w 420 meczach!

2020-04-02 16:56 CH
Świeczka, znicz
Autor: Pixabay Świeczka

Z Hiszpanii nadeszła kolejna bardzo smutna wiadomość. Zmarł legendarny piłkarz Realu Madryt. Goyo Bonito w barwach Królewskich wystąpił w 420 oficjalnych meczach. Był znakomitym obrońcą. W ostatnich latach ciężko chorował. Odszedł w wieku 73 lat.

Real Madryt stracił kolejnego członka swojej sportowej rodziny. Goyo Benito, legendarny obrońca Realu Madryt, zmarł w wieku 73 lat. Zawodnikiem klubu ze stolicy Hiszpanii był w latach 1969-1982 roku. W tym czasie wystąpił w 420 oficjalnych meczach. Znakiem rozpoznawczym cenionego defensora były wąsy. Jako piłkarz Realu świętował aż 11 krajowych triumfów - 6 tytułów mistrza Hiszpanii i 5 Pucharów Króla. W barwach Królewskich zadebiutował 27 października 1969 roku przeciwko Realowi San Sebastián. Znany był z twardej gry i nieustępliwości. W ostatnich latach walczył z ciężką chorobą.

TRAGEDIA w Hiszpanii! NIE ŻYJE 14-letni piłkarz Atletico Madryt!

To kolejna w ostatnim czasie śmierć ważnej postaci związanej z klubem z Santiago Bernabeu. Niedawno zmarł były prezydent Realu Lorenzo Sanz. Zaraził się koronawirusem i lekarzom nie udało się go uratować.

Sportowcy przechodzą kwarantannę na zamku!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze