Robert Lewandowski

i

Autor: AP PHOTO Robert Lewandowski

Mocne słowa o Lewym

Okropna szpilka wbita Lewandowskiemu. Rywal nie gryzł się w język, dobitne słowa reprezentanta kraju

2022-07-23 9:31

Robert Lewandowski od kilku dni może mówić o sobie, jako o piłkarzu FC Barcelona. Spełniło się jedno z marzeń piłkarza, który od dawna chciał grać w Hiszpanii. Transfer do Dumy Katalonii poprzedziły tygodnie medialnej wojny między Polakiem a Bayernem Monachium. A to nie wszystkim się spodobało. Szpilkę Lewandowskiemu wbił jego były rywal w walce o koronę króla strzelców Bundesligi.

Przez bardzo duży wycinek czasu nie wiadomo było, jak potoczą się losy Roberta Lewandowskiego. Polak tuż przed zakończeniem sezonu w Bundeslidze obwieścił, że jego przygoda z Bayernem Monachium dobiegła końca i będzie chciał w najbliższych miesiącach opuścić klub. To wywołało ogromne poruszenie i lawinę spekulacji dotyczących przyszłości napastnika.

Anna Lewandowska szczerze o małżeństwie z Robertem. Wcale nie jest jak w bajce, padły brutalne i mocne słowa

Bolesna szpilka wbita Lewandowskiemu. Zawodnik nie gryzł się w język

Najbardziej konkretna w staraniach o kapitana reprezentacji Polski była FC Barcelona. Lewandowski miał dostawać również propozycje od Paris Saint-Germain oraz od Chelsea, ale jak wynika z najnowszych doniesień, był zdecydowany na przejście do Dumy Katalonii. Serial z transferem trwał jednak bardzo długo i nie brakowało ostrych słów.

Sebastian Szymański oficjalnie w nowym klubie! Mamy potwierdzenie, zagra w Holandii!

Jan Tomaszewski ostro o transferze Lewandowskiego

Zwłaszcza ze strony Bayernu Monachium. Działacze mistrzów Niemiec sugerowali, że o żadnym transferze nie będzie mowy i Lewandowski wypełni swój kontrakt, który miał wygasać wraz z końcem czerwca przyszłego roku. Okazało się jednak, że wszystko jest jedynie kwestią ceny, bo gdy Barcelona złożyła odpowiednią ofertę, transfer doszedł do skutku.

Sonda
Czy Robert Lewandowski odniesie sukcesy w Barcelonie?

Napastnik ostro o transferze Lewandowskiego. Mocne słowa

W niemieckich mediach nie brakowało jednak bardzo krytycznych słów pod adresem reprezentanta Polski. Z piłkarza ubóstwianego, stał się wrogiem publicznym numer jeden. A przynajmniej takie wrażenie można było odnieść po niektórych artykułach. Teraz szpilkę Lewandowskiemu wbił reprezentant Czech i piłkarz Bayeru Leverkusen, Parick Schick.

Wicekról strzelców minionego sezonu Bundesligi odniósł się do całej otoczki transferu. - Gdy popatrzysz na Roberta Lewandowskiego, który walczył o odejście z klubu, to mogę tylko powiedzieć, że to nie jest coś, co chciałbym zrobić - stwierdził napastnik "Aptekarzy" w rozmowie z "Koelner Stadt-Anzeiger". Ale Schickowi przejście do Barcelony na razie nie grozi.

Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze