Przykre obrazki

Pique i Shakira spotkali się na meczu syna. Konflikt wciąż trwa?

2022-09-28 19:53

Swego czasu Gerard Pique i Shakira byli jedną z najbardziej popularnych par celebrytów na świecie. Wszystko ma jednak swój kres, o czym kolumbijska piosenkarka przekonała się odkrywając, że gwiazdor Barcelony nie jest jej wierny. Choć para rozstała się już prawie pół roku temu, blizny wciąż wydają się świeże. Kolejne potwierdzenie otrzymaliśmy przed kilkoma dniami, gdy oboje spotkali się na meczu 9-letniego syna pary, Milana.

Konflikt między Pique a Shakirą wciąż trwa

Choć Gerard Pique i Shakira rozstali się już niemal sześć miesięcy temu, czas najwyraźniej wcale nie leczy ran. Być może powodem takiego stanu rzeczy są kolejne doniesienia dotyczące romansu piłkarza FC Barcelony z 20-letnią studentką, Clarą Chią Marti. Nie ma wątpliwości, że kolumbijska piosenkarka żywi do byłego partnera ogromną niechęć, próbuje przełamać ją dla wyższej idei, jaką niewątpliwie jest dobro ich dzieci. Para posiada bowiem dwóch synów: 9-letniego Milana oraz 7-letniego Sashę. Zarówno 45-latka, jak i o dekadę młodszy Pique starają się zapewnić im choć namiastkę normalności.

Dania będzie protestować przeciwko mundialowi w Katarze! Tak będą robić to na boisku

Wydarzenie sprzed kilku dni pokazało jednak, że wcale nie jest o to łatwo. Gwiazdor Barcelony oraz kolumbijska piosenkarka spotkali się w stolicy Katalonii na meczu baseballa, w którym brał udział starszy z ich synów. Choć „spotkali się”, jest w tym przypadku pewnym nadużyciem. Shakira i Pique przybyli bowiem osobno, a następnie postanowili usiąść po różnych stronach boiska. Oboje sprawiali wrażenie jakby udawali, że się nie znają.

Sonda
Myślisz, że Shakira i Gerard Pique jeszcze się zejdą?
Mundialowe piosenki. Oto hymny mistrzostw świata
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze