Anna Lewandowska

i

Autor: Instagram/annalewandowskahpba Anna Lewandowska

Żona Lewego zareagowała

Po tym, co zrobił Pique, Lewandowska nie mogła się powstrzymać. Reakcja mogła być tylko jedna

2022-11-04 7:06

Nic nie wskazywało na taki wstrząs dla kibiców, jaki nadszedł w czwartkowe popołudnie. Okazało się, że Gerard Pique postanowił zakończyć karierę w środku sezonu i niebawem rozegra swoje ostatnie spotkanie. Decyzja defensora FC Barcelona wywołała szok i mnóstwo kibiców nie może uwierzyć w taki rozwój sytuacji. Po informacji Pique zareagowała również Anna Lewandowska.

Gerard Pique to jedna z ikon współczesnej FC Barcelona. Obrońca w Dumie Katalonii występował nieprzerwanie od 2008 roku i w tym czasie miał okazję świętować wiele sukcesów. Trzykrotnie zdobył Ligę Mistrzów, ośmiokrotnie zostawał mistrzem Hiszpanii i kilkukrotnie zgarniał Puchar Króla. Być może obecny sezon w wykonaniu Pique nie był udany, ale takiego rozwoju wypadków nikt się nie spodziewał.

Pique zakończył karierę. Tak zareagowała Anna Lewandowska

W czwartkowe późne popołudnie Hiszpan poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że kończy karierę. - Culers, muszę powiedzieć wam jedną rzecz. Od najmłodszych lat nie chciałem być piłkarzem, chciałem być zawodnikiem Barcelony. Ostatnio dużo myślałem o tym chłopcu. Co pomyślałby Gerard jako dziecko, gdyby powiedziano mu, że spełni wszystkie swoje marzenia? - mówił na specjalnym wideo.

- Piłka nożna dała mi wszystko, Barcelona dała mi wszystko, wy, Katalończycy, daliście mi wszystko. A teraz, gdy marzenia tego dziecka już się spełniły, chcę wam powiedzieć, że historia musi zatoczyć koło. Zawsze mówiłem, że po Barcelonie nie będzie innej drużyny. I tak się stanie - dodał Pique. Informacja obrońcy wywołała ogromne poruszenie. Wśród osób, które zareagowały na jego wiadomość była również Anna Lewandowska. Żona napastnika Barcelony w komentarzy umieściła dwie emotki - jedną pokazującą brawa i serduszko. Takich wpisów było zdecydowanie więcej.

Gerard Pique

i

Autor: Instagram
Sonda
Czy Gerard Pique był jednym z najlepszych obrońców, jaki występował w FC Barcelona?
PKO Ekstraklasa Raport odc. 11
Najnowsze