Real Madryt - Real Sociedad 5:1. "Królewscy" przełamują złą passę GOLE WIDEO

2012-03-25 13:44

Po dwóch remisach z rzędu Real Madryt wygrał wreszcie ligowe spotkanie. "Królewscy" na Estadio Santiago Bernabeu rozbili Real Sociedad 5:1. Po dwa gole dla "Los Blanocs" strzelili Cristiano Ronaldo i Karim Benzema, a jedno trafienie dołożył do tego Gonzalo Higuain. Honorową bramkę dla drużyny z San Sebastian zdobył... Sergio Ramos.

Podrażnieni ostatnimi remisami z Malagą i Villarealem podopieczni Jose Mourinho od pierwszego gwizdka rzucili się do ataku. Efekt przyszedł już w 5. minucie meczu, kiedy to futbolówkę w bramce zespołu gości umieścił Gonzalo Higuain.

Jeszcze w pierwszej połowie spotkania Real dwukrotnie zmuszał Claudio Bravo do wyjmowania piłki z siatki - Cristiano Ronaldo w 32. minucie i Karim Benzema w 40. Przyjezdni byli w stanie odpowiedzieć tylko jednym golem, na dodatek musiał im w tym pomóc zawodnik "Królewskich" Sergio Ramos, który zaliczył trafienie samobójcze.

Przeczytaj koniecznie: Cristiano Ronaldo strzelił gola numer 100 w barwach Realu Madryt

W drugiej odsłonie meczu ponownie do bramki Sociedad trafiali kolejno: Benzema (49. min) i Ronaldo (56. min). Rywalizacja zakończyła sie ostatecznie rezultatem 5:1 dla gospodarzy.