Robert Lewandowski

i

Autor: Cyfra Sport Robert Lewandowski

Wszystko powiedział!

Robert Lewandowski miał powiedzieć o swojej przyszłości. Uciął wszelakie spekulacje, kibice na to czekali!

2024-04-20 18:51

Robert Lewandowski postanowił powiedzieć o swojej przyszłości. Napastnik reprezentacji Polski miał udzielić wypowiedzi Mateuszowi Święcickiemu w "Eleven Sports", gdzie powiedział wprost, gdzie będzie grał w następnym sezonie. Ta wypowiedź nie pozostawia cienia wątpliwości!

Robert Lewandowski postanowił powiedzieć o swojej przyszłości! Jak powiedział Mateusz Święcicki, dziennikarz Eleven Sports, rozmawiał on z kapitanem polskiej kadry i zapytał, czy Lewandowski będzie w kolejnym sezonie występował w Barcelonie. Ta wypowiedź nie pozostawia cienia wątpliwości!

Robert Lewandowski będzie dalej grał w Barcelonie? Miał udzielić ważnej wypowiedzi

Ostatnimi czasy łączylo się Lewandowskiego z klubami w Arabii Saudyjskiej i ze Stanów Zjednoczonych. Polski snajper mówił wprost, że chciałby grać w LaLidze i jak przekonuje Mateusz Święcicki, tak właśnie się stanie.

- Zapytałem go o rzecz chyba istotną dla nas - czy dasz słowo, a słowo jest droższe od pieniędzy, że w kolejnym sezonie zobaczymy cię w Barcelonie i będzie cię można oglądać w Eleven Sports. Powiedział, że tak. Na sto procent. Więc temat chyba zamknięty. Najwyżej potem będziemy wyciągać jak się coś zmieni - mówił Święcicki w rozmowie z portalem "meczyki.pl".

Sam Lewandowski miał także udzielić wywiadu, w którym powiedział, że jego zdaniem jest w stanie grać w LaLidze jeszcze przez 2 lata.

-  W tym tygodniu Robert udzielił też długiego wywiadu dla LaLiga, czyli dla organizatora rozgrywek i powiedział, że czuje, że przez dwa lata może spokojnie poradzić sobie na tym najwyższym poziomie, czyli potencjalnie dwa sezony w barwach Barcelony. Myślę, że jego celem jest po pierwsze 100 bramek w Lidze Mistrzów - to bardzo ważne - a po drugie powiedział, że czeka na taki mecz z dwiema, trzema bramkami w LaLiga, to podgoni trochę statystykę strzelców. Między nim a Dovbykiem jest różnica czterech bramek. Oczywiście są też inni piłkarze, którzy mają 14, 15, 16 goli, natomiast Andreas Christensen powiedział nam, że "pomożemy Lewemu, żeby zdobył Pichichi" - dodał Święcicki

Robert Lewandowski pewny siebie przed meczem z Walią

QUIZ: Rozpoznasz polskich piłkarzy? Lewandowskiego zna każdy, a resztę? 15/20 to absolutne minimum

Pytanie 1 z 20
Zaczniemy podobnie jak w piłce. Bramkarz na zdjęciu to...
Wojciech Szczęsny
Najnowsze