Anna Lewandowska, Robert Lewandowski

i

Autor: Instagram/Anna Lewandowska Anna Lewandowska, Robert Lewandowski

Wielkie zaskoczenie

Robert Lewandowski mógł się nieźle zdziwić. Ania poszła na całość, niecodzienny widok

2022-12-14 19:26

Robert i Anna Lewandowscy uchodzą za wzór małżeństwa, co dało się odczuć także po mundialu. Po ostatnim meczu Polski w Katarze zakochani udali się na krótkie rodzinne wakacje, które dobiegły już końca. Cała rodzina Lewandowskich wróciła do Barcelony, gdzie od pewnego czasu mieszka. "Lewy" mógł się nieźle zdziwić, gdy zobaczył, na co wpadła Ania. Jego żona poszła na całość i pochwaliła się niecodziennym widokiem.

Robert Lewandowski z pewnością miał nadzieję, że 14 grudnia wciąż będzie w Katarze, gdzie odbywają się decydujące mecze mistrzostw świata. Niestety, Polska przegrała z Francją w 1/8 finału i już 5 grudnia mogła wrócić do kraju. Jednak nie wszyscy piłkarze podjęli taką decyzję. Pewna grupa - na czele z "Lewym" - wybrała wakacje przed powrotem do klubów. Kapitan Biało-Czerwonych wraz z żoną i ukochanymi córkami wybrał się na Malediwy, gdzie naładował akumulatory przed wznowieniem treningów. Te w FC Barcelona rozpoczną się już w piątek, a polski napastnik wrócił do stolicy Katalonii parę dni wcześniej. Skorzystał jeszcze z katalońskiego słońca, ale po środowym rodzinnym spacerze mógł się nieźle zdziwić.

Anna Lewandowska poszła na całość. Zaskoczyła Roberta?

W przechadzce wzdłuż morza towarzyszyła mu cała familia - Ania, Klara, Laura, a nawet pies. Chwile spędzone na plaży wyraźnie podobały się Lewandowskim, o czym świadczą ich relacje w mediach społecznościowych. Zarówno piłkarz, jak i jego żona opublikowali wyjątkowe materiały. Po zabawie nad brzegiem nadszedł czas na zaspokojenie spragnienia i wielu fanów może być w szoku. Trenerka fitness, słynąca z reżimu treningowego i dietetycznego, postawiła tym razem na... popcorn! Tłusta przekąska w mediach społecznościowych Lewandowskiej to naprawdę niecodzienny widok. "Czas na popcorn" - ogłosiła niespodziewanie po rodzinnym wypadzie.

Należy jednak pamiętać, że prażona kukurydza raz na jakiś czas nie jest niczym złym, jeśli dba się o zdrowie jak 34-latka. Nawet podczas wakacji sumiennie trenowała i ćwiczyła razem z mężem. Dzięki temu może pozwolić sobie na chwilę zapomnienia, choć z pewnością nie jest to pierwsze skojarzenie fanów z jej codziennością. Ogromną popularność zyskały jej specjalne "kulki mocy", do tego była mistrzyni karate propaguje też bezglutenową dietę. Nie można wykluczyć, że zaprezentowany popcorn w jej wydaniu również był nietypowy! Wakacje Lewandowskich to już historia:

Sonda
Czy lubisz rodzinę Lewandowskich?
Anna Lewandowska popcorn

i

Autor: Instagram/Anna Lewandowska Anna Lewandowska popcorn
Jasnowidz Krzysztof Jackowski o zakończeniu kariery Roberta Lewandowskiego. Przewiduje, czy to się stanie już teraz
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze