Robert Lewandowski, Eric Bailly

Autor: Twitter / ZRZUT EKRANU Robert Lewandowski, Eric Bailly

GORĄCO!

Robert Lewandowski prawie pobił się z rywalem na boisku! Gorąca przepychanka po bramce Barcelony. Nie było przyjemnie

2024-01-27 20:28

Ale zagotowało się podczas meczu Barcelona – Villarreal! „Duma Katalonii” przegrywała przez większość spotkania, ale w końcówce wróciła do gry. Po bramce Pedriego w 68. minucie spotkania zrobiło się gorąco. Robert Lewandowski razem z jednym z kolegów pobiegli po piłkę. Po chwili Polak zaczął ostro przepychać się z obrońcą zespołu gości. Mało brakowało, a doszłoby do bójki.

Robert Lewandowski nie zachwyca w tym sezonie na boisku, ale nie można oddać mu wielkiego zaangażowania w losy Barcelony. Polak jest czołową postacią drużyny i regularnie zagrzewa ją do walki, zwłaszcza w momentach, gdy „Duma Katalonii” ma problemy. W meczu z Villarrealem wydawało się, że goście zdobędą komplet punktów bez większych kłopotów. Przeciętnie grająca „Blaugrana” przegrywała od 54 minuty 0:2, ale w jedenaście minut wyszła na prowadzenie 3:2. Ostatecznie Villarreal strzelił jeszcze trzy bramki, w tym dwie w dziesiątej i dwunastej minucie doliczonego czasu gry, zgarniając trzy punkty.

Zagrał 41 meczów w reprezentacji Polski, właśnie zakończył karierę. Adrian Mierzejewski powiedział dość

Barcelona – Villarreal: Lewandowski prawie pobił się z rywalem!

Polski napastnik miał udział przy tych trafieniach, choć sam gola nie zdobył. Robert Lewandowski asystował przy trafieniu Ilkaya Guendogana. Osiem minut później do siatki trafił Pedri i na boisku momentalnie zrobiło się bardzo gorąco.

„Dumie Katalonii” zależało na wygraniu tego spotkania, by zmniejszyć straty do drugiej w tabeli Girony. Momentalnie po piłkę do siatki pobiegło dwóch piłkarzy Barcelony, w tym Robert Lewandowski. Na drodze zawodników stanął Eric Bailly, który spróbował zablokować zabraknie piłki przez Polaka. W kilka chwil rozpętała się przepychanka, która zakończyła się spotkaniem twarzą w twarz obu zawodników.

Na szczęście po kilkunastu sekundach Lewandowski i Bailly uspokoili się i wrócili do dalszej gry. Całe zajście nie uszło jednak uwadze sędziego, który obu piłkarzy ukarał żółtą kartą.

Robert Lewandowski i jego koledzy usłyszeli najgorszą wiadomość! Co za strata, to może być bolesne!

Tak mieszka Messi w USA! Luksusowa posiadłość za ponad 10 milionów dolarów. Zobacz zdjęcia w galerii poniżej!