Robert Lewandowski

i

Autor: AP PHOTO Robert Lewandowski

Mocne słowa!

Robert Lewandowski rozbrajająco szczerze o Barcelonie. Mocne słowa, "nie jesteśmy w stanie o to walczyć"

2023-03-17 15:55

Robert Lewandowski postanowił udzielić wyjatkowo szczerej wypowiedzi przed El Clasico. Kapitan piłkarskiej reprezentacji Polski nie ukrywa, że "Duma Katalonii" ma pewien problem, który nie pozwala jej na wygranie wszystkich możliwych trofeów. Padły jasne słowa.

Robert Lewandowski postanowił udzielić wyjątkowo szczerej wypowiedzi przed 'El Clasico". Zawodnik reprezentacji Polski, na którego bardzo liczbą kibice Barcelony w kontekście zdobywania bramek w spotkaniu przeciwko Realowi Madryt powiedział tuż przed spotkaniem z "Królewskimi", że jego zdaniem Barcelona nie jest w stanie jeszcze w pełni rozwinąć skrzydeł i walczyć na wielu frontach. Padły mocne słowa.

Robert Lewandowski szczerze o Barcelonie. Padły mocne słowa

Jak przyznał Lewandowski, wie, że znajduje się w bardzo dobrej drużynie, ale aby funkcjonowała ona jeszcze lepiej, potrzeba kilku zmian. 

- Mamy dobrą drużynę. Może trzeba zmiany albo dwóch, by stworzyć nie tyle ideał, co bardziej konkurencyjny zespół - stwierdził Lewandowski i dodał, że jego zdaniem klub z Camp Nou nie jest jeszcze w stanie rywalizować o wszystkie możliwe trofea.

- W tym sezonie mieliśmy problemy w Lidze Mistrzów. Musimy to poprawić. Na razie nie jesteśmy walczyć na najwyższym poziomie o trzy trofea. To zrozumiałe. W piłce nożnej nie da się czegoś zmienić w tydzień czy miesiąc. To wymaga czasu - powiedział kapitan piłkarskiej reprezentacji Polski cytowany przez "meczyki.pl".

Sonda
Czy Robert Lewandowski zostanie królem strzelców La Liga w sezonie 2022/23?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze