Robert Lewandowski

i

Autor: AP PHOTO Robert Lewandowski

Gol Polaka

Robert Lewandowski strzelił gola w meczu Barcelona - Cadiz. Przełamał najgorszą passę w "Dumie Katalonii" [WIDEO]

2023-02-19 21:51

Gol Roberta Lewandowskiego w meczu Barcelona - Cadiz. Lewandowski z golem w meczu Barcelony. Zobacz wideo z bramki Lewandowskiego w meczu Barcelona - Cadiz. Robert Lewandowski w końcu przełamał swoją złą passę w meczach "Dumy Katalonii". Polski snajper nie trafiał do bramki w trzech kolejnych spotkaniach - dwóch w La Liga i jednego w Lidze Europy. W niedzielny wieczór trafił do siatki przeciwko Cadiz.

Robert Lewandowski przełamał strzelecką niemoc w barwach Barcelony. W meczu Barcelona - Cadiz polski napastnik strzelił bramkę po trzech meczach przerwy. Nasz snajper nie trafiał do bramki w dwóch ostatnich meczach La Liga, nie trafił także w Lidze Europy przeciwko Manchesterowi United.

W niedzielny wieczór Barcelona rozegrała kolejne spotkanie w ramach ligowych rozgrywek. W ostatnich dniach Real Madryt wygrał dwa spotkania i nadrobił straty do "Dumy Katalonii" zmniejszając je do zaledwie pięciu punktów.

Robert Lewandowski w tym sezonie. Statystyki przed meczem Barcelona - Caidz

Robert Lewandowski w tym sezonie przed spotkaniem Barcelona - Cadiz zagrał w osiemnastu meczach, w których zdobył czternaście bramek i zanotował pięć asyst. Oprócz tego zagrał w 5 meczach Ligi Mistrzów i zdobył 5 bramek. Po dwa gole dorzucił też w Superpucharze Hiszpanii i Pucharze Króla.

Tak wygląda normalny dzień u Lewandowskich. Zobacz zdjęcia w galerii!

Najnowsze