Robert Lewandowski

i

Autor: AP PHOTO Robert Lewandowski

A jednak!

Sensacyjne doniesienia w sprawie Lewandowskiego. Kara dla Polaka anulowana. Fenomenalne wiadomości dla Barcelony

2022-12-30 12:54

Robert Lewandowski odwieszony z kar. Mimo że Polak miał nie wystąpić w spotkaniu Barcelony przeciwko Espanyolowi, to będzie mógł pojawić się na boisku i ma być do dyspozycji Xaviego na to spotkanie. Informacje potwierdziły najpierw media, a później sam klub "Dumy Katalonii".

Robert Lewandowski będzie mógł jednak wystąpić w trakcie spotkania Barcelony z Espanyolem! Hiszpańskie media podały, że piłkarz Barcelony, ukarany w przedmundialowej kolejce LaLiga czerwoną kartką i zawieszony za rzekome gesty w kierunku sędziego, będzie mógł wystąpić przeciwko Espanyolowi Barcelona. O decyzji klubu dowiedzieliśmy się dzięki oświadczeniu opublikowanym przed "Dumę Katalonii" w mediach społecznościowych.

Robert Lewandowski wystąpi w derbach Barcelony! Zawieszenie Polaka odeszło w niepamięć.

Pierwotnie, Robert Lewandowski za swoje zachowanie w meczu przeciwko Osasunie Pampuluna miał być zawieszony na mecze przeciwko Espanyolowi, Atlético Madryt i Getafe. Ostatecznie jednak, w całej sprawie ukarania kapitana reprezentacji Polski doszło do zwrotu akcji, o czym poinformowały najpierw hiszpańskie media, a później już sam pracodawca Lewandowskiego w specjalnym oświadczeniu.

-  Robert Lewandowski będzie mógł jutro zagrać przeciwko Espanyolowi po tym, jak Sąd Centralny w Madrycie zatwierdził środek zapobiegawczy wobec sankcji nałożonej przez Administracyjny Sąd Sportowy  - napisała w oświadczeniu FC Barcelona.

Kto powinien zgarnąć tytuł SPORTOWCA ROKU: Iga Świątek czy Robert Lewandowski?

Ale zacięta dyskusja! POSŁUCHAJ, może zmienisz zdanie!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze