Robert Lewandowski

i

Autor: AP PHOTO/JOAN MONFORT Robert Lewandowski

Nadchodzi FIFA 23

Spojrzeliśmy na liczby Roberta Lewandowskiego i... Złapaliśmy się za głowy! To KOMPROMITACJA

2022-09-14 12:22

Robert Lewandowski nie ma za sobą najlepszego wieczoru. W meczu Bayern - Barcelona nie szalał na boisku. Mimo to, wciąż jest jednym z czołowych zawodników na świecie. Z pewnością Polak złapał się za głowę, gdy zobaczył informacje z... najnowszej gry FIFA 23. Patrząc na jego ocenę i statystyki... można złapać się za głowę. To kompromitacja studia EA Sports!

Premiera gry FIFA 23 zbliża się ogromnymi krokami. Jednym z najlepszych piłkarzy w grze będzie Robert Lewandowski. Polak znalazł się w wielkiej piątce zawodników ocenionych najwyżej - ma notę 91 razem z takimi gwiazdami jak Karim Benzema, Kylian Mbappe, Kevin De Bruyne i... Leo Messi! Polak mógł się jednak nieco złapać za głowę, gdy zobaczył swoje statystyki. Zwłaszcza, gdy porównamy je dla przykładu z ogłoszonymi właśnie statystykami piłkarzy... PKO BP Ekstraklasy.

Robert Lewandowski uciekł przed dziennikarzami. Padło kilka słów i… poszedł dalej. Co powiedział Lewy?

Lista najlepiej zarabiających polskich piłkarzy. Lewandowski nie ma sobie równych!

FIFA 23: Statystyki Roberta Lewandowskiego. W tym jest gorszy od gwiazd Ekstraklasy

Największe wątpliwości wśród graczy serii gier od studia EA Sports wzbudzają statystyki tempa Lewandowskiego. To zaledwie 75 w skali 99 punktów. Z czołowej dwunastki słabszy od niego jest jedynie Kevin de Bruyne, którego oceniono na 74.

To bardzo słabe liczby jak na grę FIFA 23. Zwłaszcza, że szybsza od Lewandowskiego jest cała czwórka najlepszych piłkarzy Ekstraklasy. Ivi Lopez, Carlitos, Kamil Grosicki i Joao Amaral są w grze szybsi od Polaka. Czy w prawdziwym życiu jest podobnie? Śmiemy wątpić...

Zobacz najlepszych piłkarzy gry FIFA 23 w galerii poniżej!

Kiedy premiera gry FIFA 23?

Premiera FIFA 23 jest o krok! W grę oficjalnie po raz pierwszy będzie można zagrać 27 września. To ostatnia gra od EA Sports pod nazwą FIFA. Kolejna edycja ma nosić nazwę EA Sports FC. Wszystko z powodu wygaśnięcia licencji i rzekomego debiutu nowej gry FIFA.

Fani piłki nożnej będą w szoku. Czekają ich ogromne zmiany, gra FIFA 23 będzie ostatnią

Sonda
Czy grasz w FIFA 23?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze