Robert Lewandowski, FC Barcelona

i

Autor: AP PHOTO Robert Lewandowski

szczerze o Lewym

Tak określili Roberta Lewandowskiego przed meczem Mallorca - Barcelona! Trener rywali walnął prosto z mostu, szczera opinia

2022-09-30 22:25

Pomimo wielu obaw fanów Roberta Lewandowskiego, kapitan reprezentacji Polski dobrze wprowadził się na Camp i strzelił dla Barcelony już 11 bramek we wszystkich rozgrywkach. "Lewego" cenią nie tylko w stolicy Katalonii, ale również w pozostałych częściach Hiszpanii, co udowodnił przed meczem Mallorca - Barcelony trener ekipy z Iberostar Estadio. Miał do powiedzenia na temat Polaka tylko jedno.

Jeszcze na długo przed oficjalnym zaprezentowaniem Roberta Lewandowskiego na Camp Nou, kibice Barcelony byli zachwyceni, że kapitan reprezentacji Polski dołącza do ich drużyny i jak się okazało, nie były to zachwyty na wyrost. "Lewy" świetnie wprowadził się do ligi hiszpańskiej, strzelając w LaLiga 8 bramek w 6. meczach, dokładając do tego 3 trafienia w Lidze Mistrzów. Takie liczby oczywiście nie uchodzą uwadze rywali, którzy doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak niebezpieczny może być Robert Lewandowski w spotkaniach przeciwko nim. Przed spotkaniem RCD Mallorca - FC Barcelona trener drużyny z Majorki postanowił wprost powiedzieć, co myśli o Polaku. 

Trener RCD Mallorca bez ogródek o Lewandowskim. Tak postanowił określić Polaka, szczera opinia

Javier Aguirre nie ma bowiem wątpliwości, że przyjście "Lewego" na Camp Nou podniosło poziom w lidze hiszpańskiej. - Jest niesamowitym zabójcą w polu karnym. Nie można zostawić mu ani trochę wolnego miejsca. Jego obecność w lidze hiszpańskiej pozytywnie wpływa na wszystkich, na całą ligę - powiedział przed meczem z Barceloną trener RCD Mallorca nie ukrywając zachwytu nad kapitanem reprezentacji Polski. Mecz Mallorca - Barcelona już w najbliższą sobotę 1 października o godzinie 21:30. 

Zobaczcie, jak Robert Lewandowski wygląda w grze FIFA 23, klikając w galerię zdjęć poniżej

QUIZ: Jak dobrze znasz Roberta Lewandowskiego?

Pytanie 1 z 13
Którego klubu wychowankiem jest "Lewy"?
Iga Świątek o memach z Lewandowskim
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze